Rzeszów - Czwartek, 30.04.2026
Reklama

Wypadek w Głogowie Małopolskim. 1 osoba w szpitalu

Dodano: 20.04.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

GŁOGÓW MŁP. 61-latek z ponad 1,6 promila alkoholu we krwi trafił do szpitala po porannym wypadku na skrzyżowaniu ulic Witosa i Piekarskiej w Głogowie Małopolskim.

Przed godziną 7:00 rano dyżurny miejski odebrał zgłoszenie o wypadku w Głogowie Małopolskim. Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Wincentego Witosa i ulicy Piekarskiej.

Kierujący rowerem, 61-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, wyjeżdżał z ulicy Piekarskiej w kierunku ulicy Witosa. Na skrzyżowaniu najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu Fordowi — i doprowadził do zderzenia.

Okazało się, że rowerzysta był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał ponad 1,6 promila. W wyniku zdarzenia odniósł obrażenia i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze ruchu drogowego rzeszowskiej komendy miejskiej. Policjanci zabezpieczyli ślady, ustalili świadków wypadku oraz przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zderzenia. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Półmaraton Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu [MAPA]

RZESZÓW. W związku 17. PKO Półmaratonem Rzeszowskim, który odbędzie się w najbliższą sobotę 6 kwietnia, na dogach Rzeszowa wystąpią utrudnienia w ruchu. Niektóre z ulic zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nowe miejsce dla seniorów

RZESZÓW. Tuż przed świętami wielkanocnymi w Rzeszowie odbyło się uroczyste otwarcie Miejskiego Centrum Seniora. Placówka znajduje się przy ul. Rynek 7.

Rzeszów

Policja podsumowała święta w Rzeszowie. Tragiczne zdarzenie na Kopcu Konfederatów Barskich

RZESZÓW. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, tegoroczne święta wielkanocne „przebiegły w miarę spokojnie”.  Odnotowano dwa wypadki drogowe oraz jedno śmiertelne zdarzenie z udziałem quada. Doszło również do kilkudziesięciu kolizji.

Rzeszów

Wielka impreza biegowa już w tę sobotę w Rzeszowie. Na liście blisko 2 tys. osób

RZESZÓW. 6 kwietnia 2024 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się 17. PKO Półmaraton Rzeszowski oraz 9. PKO Sztafeta Półmaratońska. Imprezom biegowym towarzyszyć będzie akcja charytatywna na rzecz 7-letniej Klary.

Rzeszów

Nowe rozkłady jazdy pięciu linii MPK

RZESZÓW. Od 1 kwietnia, dla pięciu linii komunikacji miejskiej obowiązują nowe rozkłady jazdy. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, zmiany dotyczą linii: 1, 16, 33, 52, 54.

Rzeszów

190 miejsc dla maluchów w nowym żłobku w Rzeszowie. Podpisano umowę z wykonawcą

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek podpisał umowę z firmą, która wybuduje nowy żłobek w Rzeszowie. Znajdzie się w nim miejsce dla 190 maluchów.

Rzeszów

Dodatkowe rządowe pieniądze dla Rzeszowa na posiłki dla dzieci i czytelnictwo

RZESZÓW. Rzeszów otrzyma ponad 2 mln zł dofinansowania na realizację programu  „Posiłek w szkole i w domu” oraz Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Rzeszów

Jest umowa na drugi etap ul. Parkowej

RZESZÓW. Lada dzień mają ruszyć prace przy budowie drugiego etapu ul. Parkowej oraz odcinka ul. Miłocińskiej. W czwartek podpisano umowę z wykonawcą, firmą Eurovia.

Reklama