Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Wypadek w Głogowie Małopolskim. Zderzyły się 4 pojazdy, 3 osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Dodano: 22.08.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. Wczoraj w Głogowie Małopolskim doszło do zderzenia się czterech pojazdów, w tym ciężarówki i samochodu dostawczego. W wypadku ranne zostały trzy osoby. Służby pracowały na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych.

Do wypadku doszło około godz. 17.30 na ulicy Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim. Z ustaleń policji wynika, 49-letni mężczyzna jadący toyotą w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z dostawczym oplem. Opel siłą odrzutu uderzył w ciężarowe volvo. Z kolei toyota najechała jeszcze na pojazd marki MG.

W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby. 22-letni kierowca opla, 26-letni kierujący pojazdem marki MG oraz jego 26-letnia pasażerka.

W związku z wypadkiem, przez długi czas występowały spore utrudnienia w ruchu. Przez kilka godzin, droga w miejscu wypadku, była całkowicie zablokowana. Utrudnienia trwały niemal do północy.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Lubelskiej. Życie stracił 73-latek

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21, w Rzeszowie na ul. Lubelskiej.

Rzeszów

Autobus bez kierowcy już w przyszłym roku? Ratusz bada temat

RZESZÓW. ”Wnioski są pozytywne, to jest w naszym zasięgu” – wyjaśniał Marek Ustrobiński.

Rzeszów

Sprzedawali nielegalnie tabletki aborcyjne. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Ta sprawa miała swój początek w 2018 r., gdy do szpitala trafiła pacjentka z silnym krwawieniem.

Rzeszów

Wiemy jaka firma zajmie się odmuleniem rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. W najbliższych dniach nastąpi podpisanie umowy między Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Rzeszowie i konsorcjum.

Rzeszów

Będzie kolejne „odkomarzanie”. Drugi zabieg zostanie przeprowadzony 16 i 17 lipca

RZESZÓW. Dezynsekcja odbędzie się na terenach parków, zieleńców, placów zabaw oraz obszaru nad Zalewem.

Rzeszów

Szeregi podkarpackiej policji zasilił nowy wierzchowiec

RZESZÓW. Owidiusz, to koń rasy wielkopolskiej pochodzenia trakeńskiego.

Rzeszów

Koniec z prohibicją na Śródmieściu. Ratusz nie odwoła się od decyzji WSA

RZESZÓW. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie unieważnił uchwałę rzeszowskich radnych mówiącą o zakazie sprzedaży alkoholu od godziny 22.00 do 06.00 na terenie Śródmieścia.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejne osiedle. Będą też dwie nowe ulice

RZESZÓW. Na terenie miasta znajdzie się ul. Tadeusza Hejdy, ul. Czudecka oraz osiedle Zawiszy Czarnego.

Reklama