Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Wypadek w Lubeni. 3 osoby, w tym dziecko trafiły do szpitala

Dodano: 07.05.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Dziś rano w miejscowości Lubenia w powiecie rzeszowskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. Trzy osoby doznały obrażeń i trafiły do szpitala. Zdaniem policji, przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Do wypadku doszło przed godz. 8:00. Z ustaleń ekipy wypadkowej rzeszowskiej komendy wynika, że 20-letni kierowca forda, jadąc w kierunku Siedlisk, stracił panowanie nad autem, i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia się z pojazdem renault, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznali obaj kierujący i 5-letnia pasażerka renaulta. Wszyscy trafili do szpitala.

Z przeprowadzonych na miejscu zdarzenia badań wynika, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zaginął mieszkaniec Rzeszowa. Wyszedł z miejsca zamieszkania 3 stycznia

RZESZÓW. Policja rozpoczęła poszukiwania 50-letniego mężczyzny, mieszkającego w Rzeszowie.

Rzeszów

Bezpłatne zaproszenia na uroczystość z okazji 666-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. Wystąpi m.in. Urszula Dudziak

RZESZÓW. 18 stycznia 2020 o godz. 17.00 w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się uroczystość z okazji 666-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiana lokalizacji rzeszowskiego Centrum Informacji Turystycznej

RZESZÓW. Nowa lokalizacja, dla osób poszukujących informacji o rzeszowskich atrakcjach, znajdzie się przy ul. Grunwaldzkiej.

Rzeszów

O tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” walczy już tylko 16 miast. Podkarpacie reprezentuje Rzeszów

RZESZÓW. Ruszył drugi etap Plebiscytu Miast. Rzeszów znalazł się w finałowej 16-nastce.

Rzeszów

Zamknięto Podziemną Trasę Turystyczną. Po otwarciu stanie się drugim „Hydropolis”?

RZESZÓW. Cała inwestycja kosztować będzie prawie 22 mln zł.

Rzeszów

Specjalna linia autobusowa z okazji 28. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Odjazdy autobusu spod Ratusza wykonywane będą o godzinach 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 i 18:00.

Rzeszów

Miasto szykuje się do rozbudowy szkoły na os. Matysówka

RZESZÓW. Ruszył przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zespołu szkolno-przedszkolnego na os. Matysówka.

Reklama