Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Wypadek w Nowym Kamieniu. 4 osoby w szpitalu, w tym 2 dzieci

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

POWIAT RZESZOWSKI. Trzy samochody zderzyły się dziś rano w miejscowości Nowy Kamień w powiecie rzeszowskim. W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

Do wypadku doszło po godz. 8:00. Na miejsce udali się policjanci rzeszowskiej grupy wypadkowej ruchu drogowego. Jak wynika z ich ustaleń, 36-letni kierowca mazdy, na prostym odcinku drogi, najprawdopodobniej chcąc uniknąć najechania na tył jadącego przed nim pojazdu, zjechał na lewy pas i zderzył się z volkswagenem. Następnie mazda, siłą odrzutu uderzyła jeszcze w forda.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący mazdą, 41-letnia kierująca volkswagenem oraz dwójka dzieci w wieku 11 i 15 lat. a szczęście życiu wszystkich uczestników zdarzenia nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu byli trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów gotowy na zimę. O dobry stan dróg i chodników zadba 114 maszyn

RZESZÓW. 114 maszyn, w tym m.in. 17 pługoposypywarek oraz ponad 30 ciągników jest gotowych, aby zadbać o zimowe utrzymanie ulic i chodników w Rzeszowie. Zabezpieczono również sól i piasek do posypywania dróg.

Rzeszów

Troje pieszych potrąconych w Rzeszowie i Jasionce. Policja apeluje o ostrożność

RZESZÓW. Na szczęście żadna z poszkodowanych osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. 

Rzeszów

Rozbudowa ul. Matysowskiej dobiega końca

RZESZÓW. W ciągu najbliższych dni mają zakończyć się prace przy rozbudowie ul. Matysowskiej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Będzie jeszcze więcej drzew w Rzeszowie. Trwają jesienne nasadzenia

RZESZÓW. Ponad 500 nowych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach jesiennych nasadzeń. Sadzone są m.in. buki pospolite, dęby szypułkowe, graby pospolite, lipy drobnolistne, klony pospolite i jawory. 

Rzeszów

#AutobusCiepła powraca na ulice Rzeszowa

RZESZOW. 15 listopada 2022 r. wystartowała tegoroczna akcja pod hasłem #AutobusCiepła. Osoby bezdomne i potrzebujące mogą skorzystać z darmowych ciepłych posiłków, wydawanych ze specjalnego autokaru. Akcja potrwa do połowy marca 2023 r.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa ulicy Zygmunta I Starego

RZESZÓW. Wcześniej niż zakładano zakończyły się prace przy rozbudowie ul. Zygmunta I Starego na rzeszowskim osiedlu Wilkowyja. Drogę poszerzono do sześciu metrów, wybudowano także chodniki i ścieżkę rowerową.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczął się nabór wniosków o preferencyjny zakup węgla

RZESZÓW. Węgiel będzie dystrybuować Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Wnioski będą przyjmowane do 2 grudnia.

Rzeszów

Kolejny miesiąc w Jasionce z doskonałym wynikiem

RZESZÓW/JASIONKA. W październiku z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało blisko 65 tys. pasażerów. 

Reklama