Rzeszów - Niedziela, 20.07.2025
Reklama

Wypadek w Nowym Kamieniu. 4 osoby w szpitalu, w tym 2 dzieci

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

POWIAT RZESZOWSKI. Trzy samochody zderzyły się dziś rano w miejscowości Nowy Kamień w powiecie rzeszowskim. W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

Do wypadku doszło po godz. 8:00. Na miejsce udali się policjanci rzeszowskiej grupy wypadkowej ruchu drogowego. Jak wynika z ich ustaleń, 36-letni kierowca mazdy, na prostym odcinku drogi, najprawdopodobniej chcąc uniknąć najechania na tył jadącego przed nim pojazdu, zjechał na lewy pas i zderzył się z volkswagenem. Następnie mazda, siłą odrzutu uderzyła jeszcze w forda.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący mazdą, 41-letnia kierująca volkswagenem oraz dwójka dzieci w wieku 11 i 15 lat. a szczęście życiu wszystkich uczestników zdarzenia nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu byli trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Komunikat ZTM: Od 13 marca zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zawieszeniu kursów oznaczonych literką „s”.

Rzeszów

Gmach Sądu Okręgowego powstanie na os. Drabinianka

RZESZÓW. Radni przyjęli projekt uchwały mówiący o przyszłej lokalizacji Sądu Okręgowego. Za lokalizacją przy ul. Zielonej i ul. Granicznej było 24 radnych.

Rzeszów

Niecodzienne rozstrzygnięcie ws. zabezpieczenia terenów zielonych wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Radni Rozwoju Rzeszowa nie wzięli udziału w głosowaniu nad przyjęciem planu zagospodarowania terenów wzdłuż Wisłoka. „Za” byli radni Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej.

Rzeszów

Budowa żłobka i przedszkola na os. Przybyszówka za droga dla miasta?

RZESZÓW. Budynek, w którym znajdzie się żłobek i przedszkole ma powstać przy ul. Iwonickiej. Obiekt przyjmie 353 dzieci, jednak na dzień dzisiejszy przetarg na wykonanie inwestycji zostanie najprawdopodobniej unieważniony.

Rzeszów

Rektor UR odwołuje wydarzenia oraz zaleca kwarantannę domową

RZESZÓW. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek wydał kolejne oświadczenie w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa.

Rzeszów

Związek Gmin PKS ma nowoczesne zaplecze techniczne

Przy bazie PKS w Rzeszowie wybudowano halę zaplecza technicznego wraz z częścią biurowo - socjalną, o powierzchni ponad 1000 m.

Rzeszów

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

​Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej zostało odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Organizatorzy wydali oświadczenie.

Rzeszów

Policjantka z Rzeszowa pomogła potrąconemu 12-latkowi

RZESZÓW. Będąca przed służbą policjantka z rzeszowskiej komendy udzieliła pomocy 12-letniemu chłopcu, który został potrącony przez samochód na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Reklama