Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Wyremontują dach w ZSP nr 1 w Rzeszowie

Dodano: 15.11.2023 r.

fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rzeszowie
fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rzeszowie
RZESZÓW. Do końca listopada br. poznamy firmę, która wyremontuje dach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rzeszowie, przy ul. Rubinowej 4 na osiedlu Załęże. Koszt inwestycji to ponad 1 mln zł.

Remont obejmie modernizację i wymianę pokrycia dachowego na budynku głównym szkoły i przedszkola ZSP nr 1, a także na dwóch przewiązkach oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami.

Zadaniem wykonawcy będzie m.in. przeprowadzenie robót rozbiórkowych pokryć dachowych, demontaż paroizolacji, czyszczenie i przygotowanie podłoża niezbędne do montażu nowych warstw izolacyjnych i sam ich montaż. Wykonane zostaną m.in. także obróbki blacharskie i dekarskie.

Jeszcze w tym miesiącu wybrana zostanie firma, która wykona tę inwestycję. Będzie miała na to sześć miesięcy od daty podpisania umowy. Na to zadanie w budżecie Rzeszowa zapisane jest ponad milion złotych.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policyjny Black Hawk nad Rzeszowem

RZESZÓW. W ostatnich dniach, zainteresowanie części mieszkańców wzbudził niecodzienny widok na rzeszowskim niebie.

Rzeszów

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem.

Rzeszów

Pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu zakończony

RZESZÓW. Zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Kolejny etap rozpocznie się w połowie października. Wydobyty osad trafi do miejscowości Wola Dalsza.

Rzeszów

Spotkanie dla pasjonatów Internetu i nowych technologii

RZESZÓW. 26. edycja XRAii. odbędzie się 10 marca.

Rzeszów

Znamy kolejną proponowaną lokalizację dla nowego budynku Sądu Okręgowego

RZESZÓW. Po tym jak radni nie przyjęli pomysłu na lokalizację nowego gmachu Sądu Okręgowego na ul. Borowej, ratusz znalazł kolejny teren, tym razem na os. Drabinianka.

Rzeszów

W poniedziałek sesja nadzwyczajna. Tematem ochrona terenów przy Wisłoku przed zabudową

RZESZÓW. Radni Prawa i Sprawiedliwości chcą planu zagospodarowania przestrzeni dla terenów wzdłuż Wisłoka. 

Rzeszów

Ratusz po raz czwarty ogłasza przetarg na budowę kładek rowerowych

RZESZÓW. Tym razem termin wykonania inwestycji kończy się 31 sierpnia 2021 roku

Rzeszów

"Koło" pojedzie ze zmienionym rozkładem od 16 marca. Ma to poprawić punktualność

Od 16 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład linii 0A i 0B. Zmiany dotyczą również linii nr 18 i 19.

Reklama