Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Wystartował nowy, miejski serwis dla miłośników sportu w Rzeszowie

Dodano:

RZESZÓW. Sportowyrzeszow.pl – pod taką domeną miasto uruchomiło nowy serwis informacyjny z myślą o miłośnikach sportu w Rzeszowie.

- Sportowyrzeszow.pl to miejsce dedykowane nie tylko pasjonatom sportu, ale przede wszystkim mieszkańcom naszego miasta. Głównym zadaniem serwisu, oprócz efektywnego informowania w zakresie wszystkich wydarzeń związanych ze sportem w naszym mieście, jest przed wszystkim aktywizacja mieszkańców do czynnego uprawiania sportu – informuje Urząd Miasta Rzeszowa.

Nowy serwis sportowy, to narzędzie umożliwiające mieszkańcom poznanie szerokiej oferty zajęć, wydarzeń oraz miejsc, w których mogą aktywnie spędzić czas.

Serwis podzielony został na następujące sekcje:
  • Aktualności Sportowe – najnowsze informacje ze świata rzeszowskiego sportu
  • Kalendarz Imprez – wydarzenia sportowe w Rzeszowie w jednym miejscu
  • Kluby/Treningi – oferta rzeszowskich klubów i stowarzyszeń sportowych.
  • E-Rezerwacje – dział umożliwiający dokonanie rezerwacji wynajmu obiektu sportowego, takiego jak np. sala gimnastyczna, korty, boiska, orliki
  • Strefa dla klubów - niezbędnik dla wszystkich, którzy już prowadzą działalność sportową w mieście lub planują jej prowadzenie

Ponadto w serwisie sportowyrzeszow.pl dostępne będą F=foto i wideo relacje z zawodów sportowych, ciekawe wywiady, relacje live z najważniejszych wydarzeń oraz dyskusje.
Reklama
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Budowa Wisłokostrady idzie pełną parą

RZESZÓW. Prace przy realizacji jednej z największych inwestycji drogowych ostatnich lat w Rzeszowie idą pełną parą. Nie wykluczone, że budowę Wisłokostrady uda się zakończyć jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Wzrosły ceny mieszkań w Rzeszowie. Ile zapłacimy za metr kwadratowy?

RZESZÓW. Od początku roku ceny nowych mieszkań w stolicy Podkarpacia wzrosły o 2 % - tak wynika z danych platformy BIG DATA RynekPierwotny.pl.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim otwarto dwa nowe mosty

W Rudnej Małej pod Rzeszowem odbudowano dwa mosty drogowe, znajdujące się w ciągu drogi powiatowej Nr 1377R.

Rzeszów

Komunikacja miejska w okresie Świąt Wielkanocnych

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego przedstawił harmonogram kursowania autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.

Rzeszów

Biblioteka Nowa ma być wizytówką Rzeszowa i całego Podkarpacia. Rusza konkurs architektoniczny

RZESZÓW. W Rzeszowie powstanie nowoczesna bilbioteka, wzorowana na najlepszych tego typu obiektach z całego świata. Będzie kulturalną wizytówką, nie tylko stolicy regionu, ale również całego Podkarpacia. Jej projekt zostanie wybrany w drodze...

Rzeszów

Ponad 80 tys. pasażerów. Kolejny dobry wynik lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. 81 792 pasażerów skorzystało z oferty podrzeszowskiego lotniska w marcu br. To o ponad 21% więcej, niż w analogicznym miesiącu w ubiegłym roku.

Rzeszów

Dzieje się na budowie połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. We wschodniej części Rzeszowa trwa budowa drogi, która lepiej skomunikuje osiedla Słocina i Zalesie z centrum miasta.

Rzeszów

Ruszyła sprzedaż cegieł z dawnego stadionu Resovii

RZESZÓW. Rozpoczęła się sprzedaż cegieł pochodzących z wyburzonego stadionu przy ul. Wyspiańskiego 22. Za najtańszą zapłacimy 110 zł.

Reklama