Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Wytatuowany motocykl z Rzeszowa wyróżniony we Włoszech

Dodano: 11.10.2024 r. / Redakcja

fot. GOC
fot. GOC

RZESZÓW. Rzeszowska firma Game Over Cycles (GOC) zdobyła nagrodę w konkursie zorganizowanym na prestiżowej imprezie motocyklowej we Włoszech. Nagrodzono motocykl The Recidivist.

Zbudowany przez GOC motocykl The Recidivist zdobył Nagrodę Specjalną w Custom Contest zorganizowanym przez włoski magazyn Low Ride, podczas targów Eternal City Motorcycle Show, które odbyły się w miniony weekend w Rzymie. W konkursie wzięły udział najlepsze customowe pojazdy z całych Włoch, a także Europy. Ekipa z Polski była jedyną firmą zza granicy wyróżnioną w zawodach.

- The Recidivist (Recydywista) to customowa maszyna inspirowana światem tatuaży. Upiększanie motocykli motywami tatuatorskimi wykonanymi za pomocą aerografu jest częstą praktyką budowniczych motocykli, jakkolwiek wyjątkowość Recydywisty polega na tym, że cała konstrukcja maszyny została pokryta cielącą skórą o jasnym kolorze zbliżonym do koloru skóry ludzkiej, na którym to materiale, polscy artyści wykonali bezpośrednio na motorze najprawdziwsze tatuaże. Wytatuowana skóra pokrywa opony, bak, siedzenie, zbiornik oleju, tylny błotnik, lamp, a także kosz, który stanowi integralną częścią pojazdu. To wszystko sprawia, że The Recidivist jest pierwszym na świecie prawdziwie wytatuowanym motocyklem – wyjaśnia Krzysztof Bienkiewicz z działu prasowego Game Over Cycles.

Eternal City Motorcycle Show to jedna z największych imprez motocyklowych we Włoszech. W tym roku na 30 tys. m.kw. powierzchni targowej zaprezentowało się 300 wystawców, a wydarzenie w ciągu dwóch dni trwania odwiedziło 25 000 gości.

Reklama


fot. GOC

„Cieszymy się, że po trofeach zdobytych w Austrii, Niemczech czy USA wyróżniono nas również we Włoszech, czyli kraju, który kocha motoryzację, a szczególnie motocykle. Recydywista wciąż zadziwia ludzi, a my z ziemi włoskiej do Polski przywozimy kolejną nagrodę, więc jest to powód do dumy oraz radości” – powiedział po zawodach założyciel i właściciel Game Over Cycles, Stanisław Myszkowski.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Fundacja Felineus znów walczy o "zwierzakobusa"

Do 16 grudnia można wesprzeć fundację Felineus w jej staraniach o otrzymanie  zwierzakobusa, specjalnego pojazdu do przewożenia chorych czworonogów. Wystarczy złotówka.

Rzeszów

Powstaje Społeczna Rada Sportu. To organ doradczy prezydenta

RZESZÓW. Kilkudziesięciu społeczników, działaczy i sportowców wzięło udział w piątkowym spotkaniu organizacyjnym Społecznej Rady Sportu w Rzeszowie. Pierwsze posiedzenie rady planowane jest na styczeń.

Rzeszów

W poniedziałki ZUS otwarty krócej

​RZESZÓW. Od dziś w poniedziałki placówki ZUS będą otwarte do 17, o godzinę krócej niż do tej pory. Zmiana ma obowiązywać do końca marca. W pozostałe dni obsługa klientów będzie odbywać bez...

Rzeszów

W weekend kolejna akcja szczepień

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się kolejna akcja szczepień przeciw COVID-19.

Rzeszów

#SadzimyRzeszów. W sobotę kolejny spacer z prezydentem Fijołkiem

RZESZÓW. Podczas niedawnego spaceru z prezydentem Fijołkiem, w ramach akcji #SadzimyRzeszów, mieszkańcy wskazali 25 miejsc, w których pojawią się drzewa. Kolejny spacer już w najbliższą sobotę.

Rzeszów

Miejsca pomocy dla osób potrzebujących i bezdomnych w Rzeszowie

RZESZÓW. Osoby potrzebujące z terenu Rzeszowa nie są pozostawione samym sobie. Miejskie placówki oferują w okresie jesienno-zimowym miejsca do spania, ciepłe posiłki, czyste ubrania, pomoc medyczną i poradnictwo socjalne.

Rzeszów

Budżet 2022 r. Szczegóły inwestycji oświatowych

RZESZOW. Istotną część projektu przyszłorocznego budżetu Rzeszowa stanowią inwestycje związane z edukacją. 

Rzeszów

Rzeszów ma rzecznika ds. osób niepełnosprawnych

RZESZÓW. Natalia Hul, rzecznik ds. osób niepełnosprawnych, rozpoczęła pracę w Urzędzie Miasta. To pierwsze tego typu stanowisko w stolicy Podkarpacia.

Reklama