Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Wytatuowany motocykl z Rzeszowa wyróżniony we Włoszech

Dodano: /

fot. GOC
fot. GOC

RZESZÓW. Rzeszowska firma Game Over Cycles (GOC) zdobyła nagrodę w konkursie zorganizowanym na prestiżowej imprezie motocyklowej we Włoszech. Nagrodzono motocykl The Recidivist.

Zbudowany przez GOC motocykl The Recidivist zdobył Nagrodę Specjalną w Custom Contest zorganizowanym przez włoski magazyn Low Ride, podczas targów Eternal City Motorcycle Show, które odbyły się w miniony weekend w Rzymie. W konkursie wzięły udział najlepsze customowe pojazdy z całych Włoch, a także Europy. Ekipa z Polski była jedyną firmą zza granicy wyróżnioną w zawodach.

- The Recidivist (Recydywista) to customowa maszyna inspirowana światem tatuaży. Upiększanie motocykli motywami tatuatorskimi wykonanymi za pomocą aerografu jest częstą praktyką budowniczych motocykli, jakkolwiek wyjątkowość Recydywisty polega na tym, że cała konstrukcja maszyny została pokryta cielącą skórą o jasnym kolorze zbliżonym do koloru skóry ludzkiej, na którym to materiale, polscy artyści wykonali bezpośrednio na motorze najprawdziwsze tatuaże. Wytatuowana skóra pokrywa opony, bak, siedzenie, zbiornik oleju, tylny błotnik, lamp, a także kosz, który stanowi integralną częścią pojazdu. To wszystko sprawia, że The Recidivist jest pierwszym na świecie prawdziwie wytatuowanym motocyklem – wyjaśnia Krzysztof Bienkiewicz z działu prasowego Game Over Cycles.

Eternal City Motorcycle Show to jedna z największych imprez motocyklowych we Włoszech. W tym roku na 30 tys. m.kw. powierzchni targowej zaprezentowało się 300 wystawców, a wydarzenie w ciągu dwóch dni trwania odwiedziło 25 000 gości.

Reklama


fot. GOC

„Cieszymy się, że po trofeach zdobytych w Austrii, Niemczech czy USA wyróżniono nas również we Włoszech, czyli kraju, który kocha motoryzację, a szczególnie motocykle. Recydywista wciąż zadziwia ludzi, a my z ziemi włoskiej do Polski przywozimy kolejną nagrodę, więc jest to powód do dumy oraz radości” – powiedział po zawodach założyciel i właściciel Game Over Cycles, Stanisław Myszkowski.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uwaga! Ważna informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z koniecznością aktualizacji systemów informatycznych Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w najbliższy piątek i w sobotę pasażerowie muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami w ramach cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się 29 maja 2025 r.

Rzeszów

Nowe wydarzenie w Rzeszowie. Energy Fitness Fest już w ten weekend

RZESZÓW. Maraton fitness z gwiazdami, wokrshopy, targi branżowe i panel dietetyczny złożą się na organizowany po raz pierwszy w Rzeszowie Energy Fitness Fest.

Rzeszów

Lokalne produkty w Parku Papieskim. Podkarpacki Bazarek już w tę sobotę

RZESZÓW. Smaczne sery, regionalne chleby i wędliny, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory - to wszystko będzie można kupić na Podkarpackim Bazarku w Rzeszowie.

Rzeszów

Zmiana w harmonogramie pokazów specjalnych fontanny multimedialnej

RZESZÓW. W związku z imprezą sportową organizowaną na placu przy al. Lubomirskich, najbliższy pokaż specjalny fontanny multimedialnej został przeniesiony na inny termin.

Rzeszów

Po raz pierwszy w Rzeszowie - Zlot Autobusów Zabytkowych. Wielka parada pojazdów, linie specjalne i wiele więcej

RZESZÓW. Kilkadziesiąt zabytkowych autobusów, wystawa aut klasycznych, wielka parada pojazdów ulicami Rzeszowa, koncerty, pokazy, animacje dla dzieci i impreza w Technobusie – tak w skrócie będzie wyglądał I Zlot Autobusów Zabytkowych w...

Rzeszów

Rusza budowa ostatniego odcinka DW 869 pomiędzy autostradą A4, a DK9 i S19

W Głogowie Małopolskim odbyła się inauguracja ostatniego etapu budowy drogi wojewódzkiej nr 869, łączącej autostradę A4 z drogą krajową nr 9 oraz drogą ekspresową S19. Nową drogą pojedziemy w połowie 2027 roku.

Rzeszów

Wybory prezydenckie 2025. Jak głosowali mieszkańcy Rzeszowa w I turze? (pełne wyniki)

RZESZÓW. Państwowa Komisja Wyborcza podała pełne wyniki głosowania w pierwszej turze w wyborach prezydenckich. Do drugiej tury przeszli: Rafał Trzaskowski i Karol Nawrocki. Jak głosowali mieszkańcy Rzeszowa i Podkarpacia?

Reklama