Rzeszów - Środa, 26.08.2026
Reklama

Wywieźli 18-latka do lasu i pobili. Sprawcy w rękach policji

Dodano: 21.08.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW / DYNÓW. Dwaj mieszkańcy powiatu brzozowskiego w wieku 18 i 20 lat zostali tymczasowo aresztowani. Usłyszeli zarzuty m.in. bezprawnego pozbawienia wolności, gróźb i spowodowania obrażeń ciała 18-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Sprawcy odpowiedzą również za udzielanie pokrzywdzonemu narkotyków.

Do zdarzenia doszło 13 sierpnia w Dynowie. Z ustaleń policjantów wynika, że pokrzywdzony przebywał ze znajomymi w rejonie Sanu, gdy podjechali do niego znani mu mężczyźni. Pod pretekstem rozmowy nakłonili go, by wsiadł do samochodu — wtedy kierujący zablokował drzwi i pojechali w rejon lasu w Harcie.

Tam obaj napastnicy zaatakowali 18-latka, uderzając go pięściami po głowie, twarzy i tułowiu, a gdy upadł  zaczęli go kopać. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się policjanci Komisariatu Policji w Dynowie wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Podejrzanych zatrzymano na terenie powiatu brzozowskiego.

W toku postępowania śledczy ustalili ponadto, że od maja 2025 do lutego 2026 roku mężczyźni mieli wspólnie kilkukrotnie odpłatnie udzielać pokrzywdzonemu mefedronu i marihuany.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie sąd zastosował wobec obu środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Firma Knorr Bremse otworzyła nowy zakład w Rzeszowie

RZESZÓW. Nowoczesny zakład produkcyjno-usługowy zlokalizowany jest w Parku Naukowo-Technologicznym Rzeszów – Dworzysko.

Rzeszów

Strajk kierowców MPK odwołany. Jest porozumienie

RZESZÓW. Jest porozumienie pomiędzy MPK a strajkującymi kierowcami. W czwartek wszystkie autobusy komunikacji miejskiej wyjadą na ulice.

Rzeszów

Oszustwa metodą "na prokuratora". Ostrzeżenie Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie opublikowała ostrzeżenie przed oszustami, którzy próbują wyłudzić dane osobowe metodą „na prokuratora”.

Rzeszów

Rzeszowscy strażacy otrzymali nowe agregaty prądotwórcze

RZESZÓW. 39 nowych agregatów prądotwórczych trafiło do rzeszowskich jednostek ochotniczych straży pożarnych z powiatu rzeszowskiego. Urządzenia o łącznej wartości ponad 300 tys. zł pochodzą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Rzeszów

W sobotę w Parku Papieskim kupimy żywność prosto od rolników

RZESZÓW. W najbliższą sobotę w Parku Papieskim odbędzie się inauguracja ekologicznego bazarku. W wydarzeniu weźmie udział około 100 producentów z Podkarpacia. Sobotni Bazarek organizowany jest we współpracy Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Rzeszów

Znamy wyniki RBO 2024. Mieszkańcy wybrali plażę nad Wisłokiem [LISTA ZADAŃ]

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa oddali rekordową liczbę głosów na projekty do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok – ponad 112 tys. Na ich realizację przeznaczono 9,4 mln zł.

Rzeszów

Na wybory parlamentarne komunikacją miejską za darmo

RZESZÓW. W niedzielę 15 października, w dniu wyborów do Sejmu i Senatu, w autobusach rzeszowskiej komunikacji miejskiej nie trzeba będzie kasować biletów.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Warszawskiej [ZDJĘCIA]

​RZESZÓW. Jesteście ciekawi jak przebiegają prace na jednej z największych inwestycji drogowych, trwających obecnie w Rzeszowie? Mamy dla Was zdjęcia z placu budowy.

Reklama