Rzeszów - Niedziela, 23.08.2026
Reklama

Wywieźli 18-latka do lasu i pobili. Sprawcy w rękach policji

Dodano: 21.08.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW / DYNÓW. Dwaj mieszkańcy powiatu brzozowskiego w wieku 18 i 20 lat zostali tymczasowo aresztowani. Usłyszeli zarzuty m.in. bezprawnego pozbawienia wolności, gróźb i spowodowania obrażeń ciała 18-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Sprawcy odpowiedzą również za udzielanie pokrzywdzonemu narkotyków.

Do zdarzenia doszło 13 sierpnia w Dynowie. Z ustaleń policjantów wynika, że pokrzywdzony przebywał ze znajomymi w rejonie Sanu, gdy podjechali do niego znani mu mężczyźni. Pod pretekstem rozmowy nakłonili go, by wsiadł do samochodu — wtedy kierujący zablokował drzwi i pojechali w rejon lasu w Harcie.

Tam obaj napastnicy zaatakowali 18-latka, uderzając go pięściami po głowie, twarzy i tułowiu, a gdy upadł  zaczęli go kopać. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się policjanci Komisariatu Policji w Dynowie wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Podejrzanych zatrzymano na terenie powiatu brzozowskiego.

W toku postępowania śledczy ustalili ponadto, że od maja 2025 do lutego 2026 roku mężczyźni mieli wspólnie kilkukrotnie odpłatnie udzielać pokrzywdzonemu mefedronu i marihuany.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie sąd zastosował wobec obu środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

28 czerwca upływa termin zgłoszeń propozycji do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020

RZESZÓW. Głosowanie na projekty rozpocznie się 30 sierpnia br.

Rzeszów

Usunięto awarię na basenach otwartych. Mieszkańcy już dzisiaj ponownie mogą z nich korzystać

RZESZÓW. Wczoraj o godzinie 20.15 udało się naprawić pompy przepływowe, odpowiedzialne za oczyszczanie wody.

Rzeszów

1 lipca rusza remont wiaduktu Śląskiego. Będą utrudnienia w komunikacji i opóźnienia MPK-ów

RZESZÓW. Inwestycja za ok. 1 mln zł wiąże się m.in. ze znacznymi utrudnieniami w komunikacji, które potrwają do końca sierpnia.

Rzeszów

Toast urodzinowy przy Fontannie Multimedialnej dla Tomasza Stańki. Wystąpią zagraniczni goście

RZESZÓW. Wystąpią m.in. członkowie nowojorskiego Kwartetu Tomasza Stańko.

Rzeszów

Baseny otwarte wciąż nieczynne. Trwa naprawa awarii

RZESZÓW. Baseny otwarte wciąż nieczynne.

Rzeszów

Wiemy kto zajmie się remontem kładki nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz na realizację zamówienia zarezerwował prawie 129 tys. zł.

Reklama