Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Z Rzeszowa polecimy do Gdańska i Zadaru [ROZKŁAD LOTÓW]

Dodano: 06.02.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Polskie Linie Lotnicze LOT w sezonie letnim zaoferują nowe, bezpośrednie połączenia z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Samoloty polskiego przewoźnika już w te wakacje polecą do Gdańska oraz Zadaru, popularnego chorwackiego kurortu.

LOT wykonuje aż 37 rejsów tygodniowo z Rzeszowa do Warszawy oraz sezonowe bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do Nowego Jorku [EWR]. Teraz przewoźnik rozszerza ofertę o dwa atrakcyjne połączenia wakacyjne – do Gdańska i Zadaru.

"Cieszę się, że coraz więcej podróżnych z Podkarpacia gości na naszych pokładach. Mając na uwadze twarde dane, a także owocną współpracę z władzami Podkarpacia i lotniska możemy zaproponować kolejne połączenia dla mieszkańców regionu. Jestem przekonany, że zyskają szerokie uznanie” – mówi Rafał Milczarski, Prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

Rejsy między Rzeszowem a Gdańskiem zaplanowano w dniach od 25 kwietnia do 26 września. Przelot w jedną stronę potrwa zaledwie 1 godz. 20 min. i będzie najatrakcyjniejsz,ą ze względu na krótki czas podróży, ofertą przemieszczenia się z Podkarpacia nad polskie morze. Połączenia będą realizowane wg następującego rozkładu:
 
  • LO 3515 GDN-RZE, 12:05-13:25 -sobota ;
  • LO 3516 RZE-GDN, 13:55-15:20 - sobota (od 25 kwietnia do 23 maja);
  • LO 3516 RZE-GDN, 19:05-20:30 - sobota (od 30 maja do 19 września).   
 
Połączenia między stolicą Podkarpacia a Zadarem LOT będzie oferować od 30 maja do 19 września. Rejs potrwa dwie godziny i będzie realizowany wg rozkładu:
Reklama
 
  • LO 569 RZE-ZAD, 13:55-15:55 – sobota;
  • LO 570 ZAD-RZE, 16:35-18:35 – sobota. 
 
Nowe połączenia LOT-u będą wykonywane regionalnymi samolotami Bombardier Q400, mogącymi zabrać na pokład 78 pasażerów. Bilety są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa pracownia rezonansu magnetycznego w szpitalu przy Lwowskiej. Jedyna taka na Podkarpaciu

RZESZÓW. W Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie została oddana do użytku nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego dla dzieci. Przy Lwowskiej powstanie też Podkarpackie Centrum Zdrowia Dziecka.

Rzeszów

Trzy osoby podtrute tlenkiem węgla w Świlczy

RZESZÓW. Kobieta wraz z dwójką dzieci podtruły się tlenkiem węgla. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Rzeszów

Więcej budek dla jerzyków przy rzeszowskich blokach. Ptaki niemal zniknęły z terenu miasta

RZESZÓW. Pracownicy MZBM zawiesili dwadzieścia budek dla jerzyków na elewacji bloku przy ul. Leszczyńskiego. Kolejnych 400 budek czeka na umieszczenie przy ścianach innych budynków.

Rzeszów

Miasto wesprze kolejny startup. To aplikacja ułatwiająca lotnicze podróże

RZESZÓW. Rzeszów przyczyni się do rozwoju mobilnej aplikacji FLYTRIP lokalnej firmy Propjet. To nowoczesne narzędzie, które ma ułatwić podróżowanie samolotem. 

Rzeszów

Będą nowe ekologiczne autobusy w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszył przetarg na zakup kolejnych miejskich autobusów elektrycznych i gazowych. Miejski tabor wzmocni się łącznie o 14 ekologicznych pojazdów.

Rzeszów

W listopadzie Rzeszów zyskał prawie 800 drzew

RZESZÓW. Zakończyły się jesienne nasadzenia drzew na terenie miasta. W różnych punktach Rzeszowa posadzono blisko 800 roślin, m.in. lip, dębów i brzóz.

Rzeszów

Straż Miejska kontrolowała dym z domowych kominów przy pomocy drona

RZESZÓW. Od osiedli Zalesie i Przybyszówka zaczęły się kontrole dymu wydobywającego się z domowych kominów. Straż Miejska używa do tego drona. W czterech miejscach mogło dojść do nadużyć.

Rzeszów

W niedzielę kolejna akcja szczepień w Urzędzie Wojewódzkim

RZESZÓW. W niedzielę 5 grudnia Podkarpacki Urząd Wojewódzki, we współpracy z Centrum Medycznym LUX MED, przeprowadzi na terenie urzędu kolejną akcję szczepień ochronnych przeciw COVID-19. 

Reklama