Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Z Wisłoka wyłowiono ciało kobiety

Dodano:

Policjanci na miejscu znalezienia zwłok, fot. KWP Rzeszów
Policjanci na miejscu znalezienia zwłok, fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. W rejonie mostu Mazowieckiego z Wisłoka wyłowiono zwłoki kobiety. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz prokurator. Wg ustaleń Policji to 65-letnia mieszkanka Rzeszowa.
 
Dzisiaj rano, około godz. 9:00 przypadkowy przechodzień poinformował Policję, że w rejonie ul. Lwowskiej zauważył w Wisłoku płynące ludzkie ciało. Dyżurny rzeszowskiej komendy powiadomił Straz Pożarną. W rejonie mostu Mazowieckiego strażacy wyciągnęli z wody ciało kobiety. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.
 
Wg wstępnych ustaleń Policji to 65-letnia mieszkanka Rzeszowa. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora prowadzą oględziny.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie dwóch renault w Dynowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj tuż przed godz. 20:00. 

Rzeszów

Nowe lokalizacje przystanków na osiedlu Matysówka. Zmiany tras linii nr 5 i 18

RZESZÓW. Od soboty (17.06) w związku z zorganizowaniem nowej pętli autobusowej przy ul. Pienińskiej na osiedlu Matysówka oraz ustanowieniu dodatkowych przystanków zmianie ulegną trasy linii nr 5 i 18.

Rzeszów

Rozbudowa skrzyżowania ulic Lwowskiej i Mieszka I na finiszu. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Wykonawca inwestycji rozpoczyna układnie asfaltowej nawierzchni. W związku z tymi pracami w środę i czwartek (14 i 15.05) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Więcej pieniędzy w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim

RZESZÓW. W lipcu br. wystartuje kolejna edycja Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem na zadania zgłoszone do realizacji przez mieszkańców przeznaczone zostanie 9,4 mln zł, czyli o 400 tys. zł więcej niż w...

Rzeszów

Nowe przystanki Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oddały do użytku siedem nowych przystanków oraz dodatkowych peronów w aglomeracji rzeszowskiej.

Rzeszów

Pszczoły zamieszkały w kampusie WSIiZ w Kielnarowej

RZESZÓW. W kampusie WSIiZ w Kielnarowej stanęło 5 uli, zamieszkanych przez pszczoły z gatunku Buckfast.

Rzeszów

Rekordowy maj na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka odnotował kolejny rekordowy miesiąc. W maju obsłużono ponad 80 tysięcy pasażerów.

Rzeszów

Remont remizy i nowy samochód dla OSP Bzianka

RZESZÓW. W tym roku budynek domu strażaka na osiedlu Bzianka będzie ponownie modernizowany. Przetarg na wykonanie kolejnego etapu prac został już ogłoszony.

Reklama