Rzeszów - Czwartek, 05.02.2026
Reklama

Z Wisłoka wyłowiono ciało kobiety

Dodano: 04.06.2020 r.

Policjanci na miejscu znalezienia zwłok, fot. KWP Rzeszów
Policjanci na miejscu znalezienia zwłok, fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. W rejonie mostu Mazowieckiego z Wisłoka wyłowiono zwłoki kobiety. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz prokurator. Wg ustaleń Policji to 65-letnia mieszkanka Rzeszowa.
 
Dzisiaj rano, około godz. 9:00 przypadkowy przechodzień poinformował Policję, że w rejonie ul. Lwowskiej zauważył w Wisłoku płynące ludzkie ciało. Dyżurny rzeszowskiej komendy powiadomił Straz Pożarną. W rejonie mostu Mazowieckiego strażacy wyciągnęli z wody ciało kobiety. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.
 
Wg wstępnych ustaleń Policji to 65-letnia mieszkanka Rzeszowa. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora prowadzą oględziny.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ceny za wywóz odpadów wzrosną od 1 marca. Mieszkańcy muszą złożyć nową deklarację

RZESZÓW. Mieszkańcy są zobowiązani do złożenia nowej deklaracji.

Rzeszów

Linie 0A i 0B z cięciami kursów

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji: „To całkowite zaprzepaszczenie tego wszystkiego co udało się pozytywnie zmienić w rzeszowskiej komunikacji miejskiej w ostatnich latach”.

Rzeszów

Bez niespodzianek w meczu z Vervą Warszawa

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali w hali Podpromie z liderem tabeli, Vervą Warszawa ORLEN Paliwa 1:3.

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa przeciwko parkingowi na ul. Ciepłowniczej. Będzie apel do wojewody

RZESZÓW. Radni apelują do wojewody podkarpackiego o unieważnienie uchwały Samorządu Województwa Podkarpackiego.

Rzeszów

WSIiZ stawia na ekologię. Z własnym kubkiem kawa i herbata taniej

Z własnym kubkiem studenci kupią taniej kawę i herbatę w punktach gastronomicznych uczelni, natomiast uczniowie ALO w zamian za stare firanki, otrzymają bezpłatnie ekoworeczek na zakupy.  

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty pod Rzeszowem

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 19:00 w Pogwizdowie Starym w powiecie rzeszowskim.

Rzeszów

Opłaty za parkowanie w mieście wzrosną od maja

RZESZÓW. Zatwierdono nowe opłaty oraz dwie nowe podstrefy.

Rzeszów

Nowa siedziba Sądu Okręgowego przy ul. Borowej?

RZESZÓW. Radni miasta sceptycznie podeszli do tego tematu.

Reklama