Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Za nami 13. edycja konferencji InternetBeta

Dodano: 20.09.2021 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. 86 prelegentów i ponad 200 uczestników wzięło udział w 13. edycji konferencji InternetBeta. W dniach 15-17 września 2021 roku Kampus WSIiZ w Kielnarowej zamienił się w centrum digital marketingu, biznesu oraz networkingu.

Jeden z prelegentów tegorocznej Bety – Jan Sikora, CEO Planet Plus, zasygnalizował słuchającym, że człowiek żyje średnio 25 915 dni i to od każdego z nas indywidualnie zależy, w jaki sposób wykorzysta dany mu czas. 3 dni InternetBety na pewno były bardzo intensywne i dostarczyły uczestnikom merytorycznej i najbardziej aktualnej wiedzy na temat wykorzystania Internetu w codziennym życiu, była to również okazja do wymiany doświadczeń i dzielenia się sprawdzonymi pomysłami. Konferencji InternetBeta towarzyszył również panel akademicki Beta Academics.

Mgr Łukasz Bis, EMBA, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, podsumowuje: Tegoroczna Konferencja InternetBeta była trzynastą edycją i przesądni mogli spekulować, że to liczba pechowa. Okazało się to błędnym założeniem. Mimo pandemii  podjęliśmy trud zrealizowania InternetBeta stacjonarnie w Kielnarowej i mogę śmiało stwierdzić, że była to edycja bardzo udana! Wysoki poziom merytoryczny prelekcji wygłaszanych na łącznie 4 salach, burzliwe, pełne zaangażowania dyskusje w kuluarach i wzajemna otwartość pozwoliły na podtrzymanie klimatu tej wyjątkowej, kultowej Konferencji. W trakcie tegorocznego wydarzenia mieliśmy okazję rozmawiać na panelach dyskusyjnych o zrównoważonym rozwoju i transformacji cyfrowej. Nie uciekaliśmy także od tematów trudnych, takich jak wpływ pandemii na rynek oraz depresję i wypalenie zawodowe, które dotyczy również branży kreatywnej. W tym roku pokusiliśmy się także o zorganizowanie Zielonej Sceny – gdzie razem z grupa iCEA przeprowadziliśmy ponad 10 wywiadów z najważniejszymi osobami z tej branży. Podsumowując: #gromkiebrawa dla uczestników, prelegentów, ale też organizatorów.  A kolejna Beta już za rok – 14-16.09.2022.

Kto wystąpił w trakcie tegorocznej konferencji? 

Na scenach tegorocznej Bety miały miejsce wystąpienia ekspertów omawiających bardzo różnorodne zagadnienia, począwszy od statystyki, przez SEO, prawo i audyty po start-upy. Pojawiły się również prezentacje na temat zaangażowania społecznego, reklam, komunikacji, influencer marketingu oraz content marketingu. W tym roku prezentacja otwierająca Betę przypadła Kamilowi Koziełowi, mistrzowi mowy i prezentacji, który od wielu lat pomaga w komunikacji zarządom, menedżerom, specjalistom, wykładowcom i legendom sportu. Kolejne wystąpienia w trakcie pierwszego dnia wygłosili m.in.: Kinga Edwards (“Dobre praktyki marketingu SaaS, IT i B2B – jak wybić się na konkurencyjnym rynku i wyjść poza Polskę?”), Paweł Sala (“Pozyskanie czy retencja? Rola email marketingu we współpracy z ruchem organicznym”), Michał Korba (“Czego możesz dowiedzieć się od współtwórcy bomby atomowej, który uwielbiał rysować nagie kobiety – czyli jak osiągnąć sukces w biznesie”), czy Grzegorz Miłkowski (“Przyszłość contentu na stronach internetowych”). 
Reklama
Drugi dzień konferencji także obfitował w wiele ciekawych prezentacji. Szczególną uwagę zwróciło wystąpienie pt. “Sekrety pozyskiwania leadów poprzez webinary (90% osób to pomija)” – Anny Prończuk-Omiotek. Tego dnia swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się także: Jan Jankowski (“Twórca Instagram nie kupił smartfonu swoim dzieciom – wiedziałaś?”), Anna Rząca i Paulina Maslich (“Szef 4.0 – samotność na szczycie?”), Marcin Rudzik (“Dlaczego przepis na idealny marketing dla e-commerce nie istnieje”) oraz Krzysztof Marzec (“Pieśń lodu i ognia czyli SEO vs ADs”).

Ostatni dzień Bety otworzyła prezentacja Tomka Jurka pt. “Marka osobista? Markę, to ma czekoladowy baton. Jak budować reputację?”, który przekonywał zgromadzonych do porzucenia sztucznie wykreowanego hasła “marka osobista” i rozpoczęcia budowania reputacji poprzez czyny i efekty własnej pracy. W piątek prezentacje wygłosili także m.in. Bartosz Ferenc (“Pivot w życiu i biznesie”),  Monika Mikowska (“O zmianie”) oraz Filip Werstler (“Dlaczego rozmowy o polityce, ekologii i szczepionkach nam nie wychodzą i co możemy z tym zrobić? Błędy logiczne w komunikacji”). 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

PKS w Rzeszowie uruchamia nową linię. Autobusy pojadą przez S19

RZESZÓW. Jak informuje PKS Rzeszów, od 29.06.2026 r. uruchomiona zostaje nowa linia autobusowa nr 608 z Rzeszowa do Chałupek Dębniańskich, przez Sokołów Młp., Wólkę Niedźwiedzką, Brzózę Królewską, Leżajsk, Wierzawice i Dębno. Kursy...

Rzeszów

Regionalne Centrum Komunikacji w Rzeszowie otwarte. Pomoże osobom z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Mieszkańcy Podkarpacia zyskali nowe narzędzie w walce z wykluczeniem informacyjnym. W Rzeszowie otwarto Regionalne Centrum Komunikacji, które ma zapewnić osobom z niepełnosprawnościami równy dostęp do usług publicznych i społecznych.

Rzeszów

Stobierna: wybuch w garażu, w środku arsenał z dwóch wojen światowych

STOBIERNA. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w piątek w Stobiernej. Na jednej z posesji, w wolnostojącym garażu, doszło do wybuchu. Poważnie ranny został 52-letni mieszkaniec posesji, którego w stanie bezpośredniego zagrożenia...

Rzeszów

39-letni Karol z Podkarpacia walczy o powrót do życia. Rodzina prosi o pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji

PODKARPACIE. Jeszcze kilka miesięcy temu Karol był pełnym energii 39-latkiem — pasjonatem wędkarstwa, człowiekiem, który bezinteresownie pomagał innym. Dziś uczy się wszystkiego od nowa, jak małe dziecko. Po serii dramatycznych powikłań jego...

Rzeszów

43-letni kierowca uszkodził cztery auta na osiedlu Baranówka. Był pijany i poszukiwany

RZESZÓW. Prawie 2,4 promila alkoholu w organizmie, najprawdopodobniej brak uprawnień do kierowania i list gończy — z takim bagażem 43-latek wsiadł za kierownicę peugeota i na jednym z parkingów na osiedlu Baranówka...

Rzeszów

Nowa kładka połączy dwa brzegi Strugu. Co dzieje się na budowie? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na budowie kładki na osiedlu Drabinianka trwają intensywne prace. Obiekt połączy ulice Jachowicza i Koło. Zapewni dzieciom i rodzicom bezpieczne dojście do szkoły, przedszkola i żłobka przy ul. Kwiatkowskiego oraz ułatwi...

Rzeszów

Największe od lat zmiany w rzeszowskiej Plazie. Nowi najemcy, relokacje, powiększenia

RZESZÓW. W rzeszowskiej Plazie zmienia się oferta najemców. W ostatnich miesiącach centrum pozyskało nowe marki, część dotychczasowych sklepów przeniesiono lub powiększono, a kolejne otwarcia zaplanowano na lipiec i sierpień.

Rzeszów

Nowa kontrola bezpieczeństwa w Jasionce. Bez wyciągania elektroniki i limitu 100 ml płynów

RZESZÓW. Koniec z wyciąganiem laptopa z plecaka i limitem 100 ml płynów. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka uruchomił zmodernizowaną kontrolę bezpieczeństwa, wyposażoną w nowoczesne skanery, które znacznie usprawniają i przyspieszają odprawę pasażerów.

Reklama