Rzeszów - Niedziela, 25.05.2025
Reklama

Zabytkowy Jelcz ponownie wyjedzie na ulice Rzeszowa

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Już wkrótce na ulicach Rzeszowa znów będzie można zabytkowego Jelcza z MPK Rzeszów. Kilka tygodniu temu przewoził on pasażerów w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Tym razem okazją do wyjazdu autobusu na ulice miasta będzie Dzień Kobiet.

Estrada Rzeszowska szykuje kilka atrakcji z okazji Dnia Kobiet. Jedną z nich będzie możliwość przejażdżki zabytkowym Jelczem PR110U #442, wyprodukowanym w 1982 roku. W dniu 8 marca autobus będzie kursował na trasie linii „0”, w godzinach 7:00 – 11:00 oraz 14:00 - 17:00. Trasę będzie rozpoczynał z Dworca Lokalnego.

- Przejazdy będą bezpłatne, a podróżni będą częstowani zdrowymi shake'ami przygotowanymi i serwowanymi przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie – informuje Estrada Rzeszowska. Panie będą mogły również liczyć na drobne upominki.

Na 8 marca Estrada zaplanowała jeszcze inne atrakcje. Wieczorem w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się bezpłatny koncert Bartka Grzanka z zespołem, promujący najnowszą płytę artysty pt. „Grzanek”. Początek o godz. 20:00.

Przedłużeniem świętowania Dnia Kobiet będzie Modowy Bazar, który odbędzie się w sobotę 9 marca w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury, w godzinach 11:00 - 16:00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i WSIiZ zajmą się wdrażaniem systemów teleinformatycznych i e-usług

RZESZÓW. Porozumienie określa warunki współpracy pomiędzy stronami  w zakresie  wdrażania systemów teleinformatycznych i e-usług.

Rzeszów

Nocny wypadek na ul. Dąbrowskiego. Trzy osoby ranne, sprawca uciekł

Stan jednej z poszkodowanych osób jest poważny.

Rzeszów

18-latek sprzedawał rzeczy, których nie miał. Od 35 osób wyłudził łącznie 33 tys. zł

RZESZÓW.  Za popełnienie zarzucanego czynu mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

13 października obchodzimy XIX Dzień Papieski. Plan obchodów w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 13 października, będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. 

Rzeszów

Przy ul. Jagiellońskiej zraniono dwie osoby nożem. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem o godz. 20.40 na ul. Jagiellońskiej.

Rzeszów

Kongres 590. List intencyjny ws. drugiej linii technologicznej w rzeszowskiej spalarni śmieci

RZESZÓW. Planowany projekt zwiększy wydajność rzeszowskiej spalarni ze 100 tys. do 180 tys. ton rocznie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie najnowocześniejsza w Europie baza obsługi technicznej samolotów

RZESZÓW. Od 2022 roku w bazie będą serwisowane samoloty wąsko i szerokokadłubowe z całego świata.

Rzeszów

Muzeum Dobranocek z szansą na ogólnopolską nagrodę

RZESZÓW. Na Muzeum Dobranocek możemy głosować do 10 października.

Reklama