Rzeszów - Czwartek, 11.06.2026
Reklama

Zaginął 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policja prosi o pomoc

Dodano: 15.01.2026 r. / Redakcja

RZESZÓW. Rzeszowska policja zwróciła się z prośbą do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu zaginionego Kacpra Świerka, 49-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna 13 stycznia br. wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania zaginionego Kacpra Świerk, 49-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony 13 styczna br. wyszedł z domu, do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie jest znane jego miejsce pobytu.

Z informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie wynika, że zaginiony ma 176 cm wzrostu, średnią budowę ciał, krótkie ciemne włosy z oznakami siwizny, piwne oczy, średni nos, średnie przylegające uszy oraz pełne uzębienie.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarne, jeansowe spodnie, brązowe buty typu trep, czarną kurtkę z kapturem. Miał na sobie ciemno-zieloną czapkę, szalik w pasy czarno-biało-zielone-rude oraz ciemno-szary plecak z elementami odblaskowymi.

Reklama

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 821 3311, 47 821 3312 lub za pośrednictwem dyspozytora numeru alarmowego 112. Informacje można przekazywać też mailowo na adres: dyzurny.rzeszow@rz.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023. Mieszkańcy zgłosili 150 projektów

RZESZÓW. 130 pomysłów zostało formalnie zaakceptowanych. Głosowanie rozpocznie się 5 września.

Rzeszów

Harley on Tour w Rzeszowie. Bezpłatne jazdy motocyklami Harley-Davidson i wiele atrakcji

RZESZÓW. Już po raz czwarty salon GOC Harley-Davidson Rzeszów organizuje „Harley on Tour”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 30 i 31 lipca 2022 r. przy ul. Ludwika Chmury 4.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku budowy Szpitala Uniwersyteckiego

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski wszedł w posiadanie 35 hektarów terenu w gminie Świlcza. W przyszłości ma tam powstać Szpital Uniwersytecki. Szacuje się, że inwestycja pochłonie 2 miliardy złotych.

Rzeszów

Miasto szuka wykonawcy projektu ronda na osiedlu Słocina

RZESZÓW. Ruszył przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej budowy ronda na skrzyżowaniu ulic: Witolda, Paderewskiego i Powstańców Śląskich wraz uzyskaniem zezwolenia na realizację inwestycji (ZRID). Miasto zamierza przeznaczyć na ten cel 170 tys....

Rzeszów

W środę święto policji na Placu Farnym. Będą atrakcje dla mieszkańców

RZESZÓW. Uroczystościom towarzyszyć będzie piknik policyjny z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Rzeszów

Od środy zamknięty przejazd kolejowy na ul. Langiewicza. Zmiany w komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku z przebudową przejazdów kolejowych w ciągu ulic Langiewicza oraz Hanasiewicza, nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Warszawskiej. Wbito symboliczną łopatę

RZESZÓW. Ul. Warszawska zyska dodatkową jezdnię, co ułatwi dojazd do autostrady A4, a także lotniska w Jasionce. Umowa na wykonanie prac jest już podpisana. Kontrakt zrealizuje firma Strabag.

Rzeszów

Ruszyła modernizacja budynku dworca PKP

RZESZÓW. Na dworcu Rzeszów Główny trwają już pierwsze prace budowlane. Budynkowi przywrócony zostanie modernistyczny charakter. Roboty mają zakończyć się pod koniec 2023 roku.

Reklama