Rzeszów - Wtorek, 27.01.2026
Reklama

Zaginął 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policja prosi o pomoc

Dodano: 15.01.2026 r. / Redakcja

RZESZÓW. Rzeszowska policja zwróciła się z prośbą do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu zaginionego Kacpra Świerka, 49-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna 13 stycznia br. wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania zaginionego Kacpra Świerk, 49-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony 13 styczna br. wyszedł z domu, do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie jest znane jego miejsce pobytu.

Z informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie wynika, że zaginiony ma 176 cm wzrostu, średnią budowę ciał, krótkie ciemne włosy z oznakami siwizny, piwne oczy, średni nos, średnie przylegające uszy oraz pełne uzębienie.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarne, jeansowe spodnie, brązowe buty typu trep, czarną kurtkę z kapturem. Miał na sobie ciemno-zieloną czapkę, szalik w pasy czarno-biało-zielone-rude oraz ciemno-szary plecak z elementami odblaskowymi.

Reklama

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 821 3311, 47 821 3312 lub za pośrednictwem dyspozytora numeru alarmowego 112. Informacje można przekazywać też mailowo na adres: dyzurny.rzeszow@rz.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ukradł 5 tys. zł z salonu gier na Nowym Mieście. Został zatrzymany

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież 5 tys. zł w salonie gier. Zatrzymany przyznał się do winy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Od 11 maja stopniowe znoszenie ograniczeń w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie planuje stopniowo przywracać funkcjonowanie komunikacji miejskiej do stanu sprzed epidemii.

Rzeszów

Znamy opinię wojewody na temat poszerzenia Rzeszowa

RZESZÓW. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zgodziła się na przyłączenie do Rzeszowa obszaru Pogwizdowa Nowego. Negatywnie natomiast zaopiniowała przyłączenie Malawy i część obszaru sołectwa Racławówka.

Rzeszów

Prof. Sylwester Czopek ponownie rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Był jedynym kandydatem na to stanowisko.

Rzeszów

W pożarze domu w Świlczy zginęła kobieta, na ul. Miłej spłonął Land Rover

Minionej nocy, policjanci i strażacy dwukrotnie interweniowali w związku ze zgłoszeniami dotyczącymi pożarów. W pożarze domu w Świlczy zginęła kobieta, w wyniku kolejnego pożaru spalił się samochód osobowy.  

Rzeszów

Autor fałszywego alarmu bombowego w Rzeszowie zatrzymany

RZESZÓW. 56-latek z Rzeszowa usłyszy zarzut za fałszywe zawiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej. Motocyklista uderzył w ekrany dźwiękochłonne

RZESZÓW. 50-latek utracił panowanie Yamahą i uderzył w bariery dźwiękochłonne. W wyniku obrażeń trafił do szpitala.

Rzeszów

Rzeszowskie punkty odbioru odpadów wznawiają działalność

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie reaktywuje możliwość oddania odpadów, ale wg nowych zasad.

Reklama