Rzeszów - Poniedziałek, 19.01.2026
Reklama

Zaginął 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policja prosi o pomoc

Dodano: 15.01.2026 r. / Redakcja

Zaginiony Kacper Świerk / fot. KMP w Rzeszowie
Zaginiony Kacper Świerk / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowska policja zwróciła się z prośbą do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu zaginionego Kacpra Świerka, 49-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna 13 stycznia br. wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania zaginionego Kacpra Świerk, 49-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony 13 styczna br. wyszedł z domu, do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie jest znane jego miejsce pobytu.

Z informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie wynika, że zaginiony ma 176 cm wzrostu, średnią budowę ciał, krótkie ciemne włosy z oznakami siwizny, piwne oczy, średni nos, średnie przylegające uszy oraz pełne uzębienie.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarne, jeansowe spodnie, brązowe buty typu trep, czarną kurtkę z kapturem. Miał na sobie ciemno-zieloną czapkę, szalik w pasy czarno-biało-zielone-rude oraz ciemno-szary plecak z elementami odblaskowymi.

Reklama

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 821 3311, 47 821 3312 lub za pośrednictwem dyspozytora numeru alarmowego 112. Informacje można przekazywać też mailowo na adres: dyzurny.rzeszow@rz.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

130 pożarów traw w ciągu ostatniej doby na Podkarpaciu. Jeden z największych miał miejsce w Rzeszowie

RZESZÓW, PODKARPACIE. 14 hektarów nieużytków spłonęło w Rzeszowie przy ul Beskidzkiej.

Rzeszów

Matysówka została 31 osiedlem Rzeszowa. Kolejnym Miłocin?

RZESZÓW. teraz czas na zatwierdzenie statutu osiedla oraz przeprowadzenie wyborów do rady osiedla.

Rzeszów

Studenci skorzystają z symulatora wirtualnej sceny zbrodni. W planach symulator ataku terrorystycznego

RZESZÓW. Program „Wirtualnej sceny zbrodni” obejmuje dwa oddzielne scenariusze.

Rzeszów

Pięć firm zainteresowanych poszerzeniem ścieżki pieszo-rowerowej nad Wisłokiem

RZESZÓW. Dwie z pięciu ofert mieszczą się w progu finansowym miasta.

Rzeszów

Znamy liczbę bezdomnych w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Wśród nich jest siedmioro dzieci

RZESZÓW. W stolicy województwa podkarpackiego jest 128 osób bezdomnych. 

Rzeszów

Studentka PRz została laureatką konkursu o nagrodę Ministra Rozwoju i Inwestycji [FOTO]

RZESZÓW. Przedszkole zaprojektowane zostało jako szereg oddzielnych budynków o rożnych funkcjach.

Rzeszów

Dzisiaj na Rynku protest przeciwko cenzurze spektaklu #chybanieja

RZESZÓW. Publiczny protest na rzeszowskim Rynku rozpocznie się o godz. 16.00. 

Rzeszów

Śluzy rowerowe, parking park&ride, aktywne przejścia – pomysły na rozwój systemów transportowych Rzeszowa

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska rozpoczyna cykl spotkań prezentujących rozwiązania komunikacyjne dla miasta.

Reklama