Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Zaginęła 19-latka z Rzeszowa. Ostatni raz kontaktowała się z matką będąc w Zakopanem

Dodano: 01.02.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, poszukują zaginionej Nikoli P., 18-letniej mieszkanki Rzeszowa. Kobieta ostatni raz widziana była przez matkę, w miejscu zamieszkania, w poniedziałek. 7 stycznia 2019 roku.

Policjanci ustalili, że kobieta wyjechała z Rzeszowa. 15.01.2019 roku nawiązała z matką kontakt poprzez sms-a wysłanego z Zakopanego. Od tego czasu nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. W chwili obecnej zaginiona może przebywać w Warszawie lub w okolicy.

Rysopis: wiek z wyglądu 25 lat, wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne, proste, długie. Oczy brązowe.

Ubiór: w chwili zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz do kolan z kołnierzem wykonanym z futra, materiałowe spodnie koloru czarnego, czarne buty – kozaki na szpilce. Na lewej ręce miała złotą bransoletkę.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 3224 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel: 17 858 33 10 lub 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Koronawirus w Katedrze Rzeszowskiej. 6 osób zakażonych

RZESZÓW. U 6 osób z Katedry Rzeszowskiej potwierdzono obecność koronawirusa. Chodzi o 3 księży i 3 siostry zakonne.

Rzeszów

Rzeszów ma coraz więcej mieszkańców

RZESZÓW. Wg najnowszych danych opublikowanych przez Urząd Statystyczny w Rzeszowie, stolica innowacji stale zwiększa liczbę mieszkańców. Z kolei w województwie podkarpackim liczba ludności zmalała.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy linii nr "8"

RZESZÓW. Od najbliższego piątku, 9 października 2020 r. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy linii nr „8” obowiązujący w dzień powszedni.  

Rzeszów

Na „Dworzysko” zajechały kampery

Park Naukowo-Technologiczny „Rzeszów-Dworzysko” poszerza swoją ofertę

Rzeszów

Policjanci z komisariatu na Baranówce uratowali życie krwawiącemu mężczyźnie

RZESZÓW. Dwóch policjantów z komisariatu na os. Baranówka, pomogło 27-latkowi, który najprawdopodobniej chciał targnąć się na swoje życie.

Rzeszów

Caritas Diecezji Rzeszowskiej zakończył zbiórkę żywności

RZESZÓW. Puste magazyny Caritas zostały uzupełnione. Zebrane produkty trafią do potrzebujących na terenie Diecezji Rzeszowskiej.  

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski rozpoczął nowy rok akademicki

RZESZÓW. 1 października, przy zachowaniu reżimu sanitarnego zainaugurowano nowy rok akademicki w Uniwersytecie Rzeszowskim.

Rzeszów

Koronawirus. Od soboty Rzeszów w "żółtej strefie". Tadeusz Ferenc apeluje do mieszkańców

RZESZÓW. Od soboty, 3 października 2020 r., Rzeszów znajdzie się w tzw. “żółtej strefie”. Prezydent Rzeszowa wystosował apel do mieszkańców.

Reklama