Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Zaginęła 54-letnia mieszkanka Rzeszowa. Ostatni raz widziano kobietę na Juwenaliach

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Kobietę po raz ostatni widziano w piątek 10 maja. 54-latka w chwili zaginięcia była ubrana w czerwoną kurtkę i czarne legginsy.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Rzeszowie na Baranówce poszukują zaginionej Jolanty Wójcickiej. Zaginiona 54-letnia mieszkanka Rzeszowa, w piątek 10 maja 2019 r. wyszła z domu informując, że idzie na Juwenalia.

Do godz. 22 przebywała wraz ze znajomym w rejonie trwającej imprezy. W pewnym momencie opuściła grupę, kierując się w stronę Nowego Miasta. Do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 160 cm, waga 50-55 kg, szczupła budowa ciała, włosy - ciemne długie proste (brunetka). W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę i czarne legginsy.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji II w Rzeszowie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14, tel. 17 858 3550, 17 3566 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

13 firm i konsorcjów zainteresowanych budową Wisłokostrady

RZESZÓW. Większość ofert mieści się w kwocie, którą miasto zarezerwowało na to zadanie.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kąkolówce. 23-letni kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Kąkolówce w powiecie rzeszowskim. 23-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery ochronne i dachował. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

W sobotę rajd rowerowy Tour de WSIiZ połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa. Po dotarciu na metę czekać będzie rozgrzany grill i poczęstunek oraz pełen atrakcji EkoPiknik, który uświetni występ Krystiana Herby.

Rzeszów

W weekend Harley On Tour. Ciężarówka z motocyklami jest już w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend, 13 i 14 maja, w salonie GOC Harley-Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie odbędzie się Harley On Tour 2023.

Rzeszów

Festiwal zespołów polonijnych powraca do Rzeszowa. Podpisano porozumienie

RZESZÓW. Po czteroletniej przerwie wraca do Rzeszowa Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. XIX edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-18 lipca. 

Rzeszów

Dni Otwarte Funduszy Europejskich. 12 maja "kołem" pojedziemy bezpłatnie

RZESZÓW. W piątek, 12 maja z okazji X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, autobusy rzeszowskiej komunikacji miejskiej na liniach 0A i 0B będą kursowały bezpłatnie. Tego dnia możliwe również będzie zwiedzanie Dworca...

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Witolda. Jedna osoba w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano, przed godz. 6:30 na ul. Witolda w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Europejska Gra Miejska w Rzeszowie. Do wygrania wycieczka do Brukseli

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja.

Reklama