Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Zaginęła 54-letnia mieszkanka Rzeszowa. Ostatni raz widziano kobietę na Juwenaliach

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Kobietę po raz ostatni widziano w piątek 10 maja. 54-latka w chwili zaginięcia była ubrana w czerwoną kurtkę i czarne legginsy.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Rzeszowie na Baranówce poszukują zaginionej Jolanty Wójcickiej. Zaginiona 54-letnia mieszkanka Rzeszowa, w piątek 10 maja 2019 r. wyszła z domu informując, że idzie na Juwenalia.

Do godz. 22 przebywała wraz ze znajomym w rejonie trwającej imprezy. W pewnym momencie opuściła grupę, kierując się w stronę Nowego Miasta. Do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 160 cm, waga 50-55 kg, szczupła budowa ciała, włosy - ciemne długie proste (brunetka). W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę i czarne legginsy.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji II w Rzeszowie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14, tel. 17 858 3550, 17 3566 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Złodziej katalizatorów zatrzymany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzieże katalizatorów samochodowych. Od lipca mężczyzna wyciął i ukradł katalizatory w przynajmniej ośmiu autach.

Rzeszów

Czyste powietrze w rzeszowskich przedszkolach

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku rzeszowskie przedszkola zostaną wyposażone w oczyszczacze powietrza. Właśnie ogłoszono przetarg na zakup 165 takich urządzeń.

Rzeszów

Zbadają poziom hałasu w Rzeszowie. Powstanie nowa mapa akustyczna miasta

RZESZÓW. Do końca maja przyszłego roku ma powstać nowa mapa akustyczna Rzeszowa. Poprzedzą ją badania miejskiego poziomu hałasu.

Rzeszów

Szkoła na Staromieściu będzie rozbudowana. Powstanie m.in. hala sportowa

RZESZÓW. W przyszłym roku rozpocznie się rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 13 przy ul. Skrajnej. Powstanie nowa część budynku oraz hala sportowa. Prace potrwają dwa lata.

Rzeszów

Pumptrack na osiedlu Baranówka prawie gotowy

RZESZÓW. Do końca listopada będzie gotowy pumptrack, który budowany jest na Baranówce. To specjalny tor do jazdy na rowerze, hulajnodze lub deskorolce.

Rzeszów

Areszt za uprawę konopi

RZESZÓW. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi. W jego mieszkaniu znaleziono 4,5 kg suszu pochodzącego z przydomowej uprawy. Decyzją sądu mężczyzna na trzy miesiące trafił do aresztu.

Rzeszów

Kolejny psi plac zabaw prawie gotowy

RZESZÓW. Rozpoczął się odbiór placu zabaw dla psów na osiedlu Baranówka IV. To już druga taka inwestycja w tym roku na terenie miasta.

Rzeszów

Utrudnienia w związku z Biegiem Niepodległości

RZESZÓW. W związku z czwartkowym Biegiem Niepodległości część ulic będzie zamknięta. Niewielkie utrudnienia wystąpią też w związku z obchodami Święta Niepodległości.

Reklama