Rzeszów - Środa, 21.01.2026
Reklama

Zaginęła 88-letnia mieszkanka Trzciany. Policja prosi o pomoc

Dodano: 24.11.2025 r. / Redakcja

Na zdjęciu zaginiona Maria Tarała / fot. KMP Rzeszów
Na zdjęciu zaginiona Maria Tarała / fot. KMP Rzeszów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci prowadzą poszukiwania 88-letniej Marii Tarały, mieszkanki Trzciany. Kobieta ostatni raz była widziana w piątek.

Maria Trała mieszka samotnie. Seniorka po raz ostatni była widziana na terenie swojej posesji w piątek, w godzinach popołudniowych. Jej zaginięcie zgłosili w niedzielę zaniepokojeni sąsiedzi.

Rysopis: wzrost – 150 cm, szczupła budowa ciała, włosy – krótkie siwe.

Kobieta była ubrana w czerwoną kurtkę z kołnierzykiem, ciemne spodnie dresowe, buty skórzane do połowy łydki oraz szarą chustkę.

Policja prosi wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej Marii Tarały, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub telefonicznie pod numerem 74 821 3311, 47 821 3312 lub za pośrednictwem dyspozytora numeru alarmowego 112. Informacje można przekazywać też mailowo na adres: dyżurny.rzeszow@rz.policja .gov.pl

Jak podkreśla policja, każdej osobie zapewniona zostanie anonimowość.



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Senioralia Rzeszowskie. Ponad 50 wydarzeń dla starszych mieszkańców [PROGRAM]

RZESZÓW. Tegoroczne Senioralia Rzeszowskie zainauguruje koncert Majki Jeżowskiej na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

Oficjalne otwarcie zmodernizowanej ul. Grunwaldzkiej. Będą atrakcje

RZESZÓW. - W końcu mam wielką przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na oficjalne otwarcie nowej, zmodernizowanej, zazielenionej ulicy Grunwaldzkiej! – napisał w mediach społecznościowych Konrad Fijołek, Prezydent Rzeszowa. - Mam wielką nadzieję, że...

Rzeszów

Od października nowe połączenie z lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Łotewskie narodowe linie lotnicze Air Baltic debiutują w Jasionce i uruchamiają nowe połączenie z podrzeszowskiego lotniska.

Rzeszów

Dzwonnica na placu Wolności gotowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się budowa dzwonnicy Dzwonu Niepodległości na rzeszowskim placu Wolności. Koszt inwestycji to blisko 275 tys. zł.

Rzeszów

Happening ekologiczny w Parki Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. "Nowe życie odpadów" - pod takim hasłem już w najbliższą sobotę odbędzie się Happening Ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą.

Rzeszów

Łoś na ulicach Rzeszowa. Nietypowa interwencja policjantów

RZESZÓW. Zwierzę zostało zauważone dziś rano, przed godz. 5:00 na terenie komendy wojewódzkiej policji w Rzeszowie, przy ul. Dąbrowskiego

Rzeszów

Szeregówki na osiedlu Biała nie grożą zawaleniem. Są wyniki kontroli PINB

RZESZÓW. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Rzeszowa, poinformował o stanie technicznym budynków.

Rzeszów

Policyjny dron nad rzeszowskim rondem ujawnił 20 wykroczeń

RZESZÓW. Po raz kolejny funkcjonariusze z rzeszowskiej drogówki patrolowali rondo w rejonie hipermarketu E. Leclerc. W niespełna trzy godziny, oko policyjnej kamery, zarejestrowało 20 wykroczenia.

Reklama