Rzeszów - Niedziela, 04.05.2025
Reklama

Zapaśnicy w ratuszu. Prezydent Rzeszowa pogratulował sukcesu w Mistrzostwach Polski

Dodano:

fot. Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Zapaśnicy ZKS Stal Rzeszów spotkali się we wtorek z Konradem Fijołkiem w rzeszowskim ratuszu. Prezydent Rzeszowa pogratulował im sukcesu w Mistrzostwach Polski, które odbyły się w miniony weekend w Rzeszowie. Rzeszowscy zawodnicy zdobyli tam 19 tytuł Drużynowego Mistrza Polski Seniorów i aż 7 indywidualnych medali.

- Bardzo cieszę się z sukcesu mistrzostw Polski, które odbyły się w ostatni weekend w Rzeszowie. Oprócz sukcesów naszych zapaśników istotny jest także wymiar promocyjny. Dzięki tej imprezie mogliśmy zapromować tę olimpijską dyscyplinę sportu i mam nadzieję przyciągnąć kolejnych chętnych do jej uprawiania. Liczę, że zarówno wśród obecnych zapaśników Stali jak i wśród tych przyszłych będą ci, którzy rozsławią nasze miasto właśnie na olimpiadach. Wszystkim, którzy brali udział w niedawnych Mistrzostwach Polski gratuluję – mówił Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa podczas spotkania z zawodnikami, trenerami i działaczami Zapaśniczego Klubu Sportowego Stal  Rzeszów.
Reklama
Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym odbyły się w Rzeszowie w miniony weekend (4-5 września 2021 r.). W turnieju uczestniczyli zawodnicy reprezentujący kluby z całego kraju, w tym reprezentacji Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów. Zapaśnicy ZKS Stal zdobyli 19 tytuł Drużynowego Mistrza Polski Seniorów i aż 7 indywidualnych medali.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiany na WSPiA. Pojawili się m.in. nowi prodziekani

RZESZÓW. Na uczelni pojawią się nowi Dziekani-Dyrektorzy Kolegiów Dydaktycznych ich zastępcy oraz pełnomocnicy Rektora.

Rzeszów

4 tys. zł za mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach 27. Finału WOŚP. Trwają jeszcze trzy aukcje

RZESZÓW. Na ulicach stolicy innowacji podczas Finału działało ok. 300 wolontariuszy.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie msza w intencji Pawła Adamowicza

RZESZÓW. Mszę w intencji śp. Pawła Adamowicza odbędzie się 19 stycznia br. w Katedrze Rzeszowskiej.

Rzeszów

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Od 26 listopada nie ma z nim kontaktu

RZESZÓW. Zaginiony w dniu 26 listopada 2018 r. około godz. 12 wyszedł z mieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” za 16 mln euro. Powstanie do 2022 roku [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Ma być energooszczędny i dostosowany do architektury budynku G2A Areny.

Rzeszów

„Największe serce świata” dla Pawła Adamowicza. Dzisiaj o 20.00 na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W ramach akcji „Największe serce świata” wszyscy chętni mogą przyjść w środę(16.01.2019 r.) o godz. 20.00 na rzeszowski Rynek.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc ogłasza żałobę. Przełożono uroczystości z okazji 665-lecia lokacji Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc ogłosił czwartek i piątek (17 i 18 stycznia) dniami żałoby.

Reklama