Rzeszów - Sobota, 08.11.2025
Reklama

Zatrzymano mężczyznę, który uciekł z miejsca wypadku na ul. Dąbrowskiego

Dodano: 14.10.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. W wyniku zderzenia opla corsy, citroen C5 i opla astry - trzy osoby zostały ranne. Stan jednej z nich jest poważny. Po zdarzeniu kierowca opla corsa oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o spowodowanie tego wypadku.

Do wypadku doszło w środę około godz. 22.40. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem corsą, jadąc ul. Dąbrowskiego w kierunku centrum miasta, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym citroenem C5.

Siłą uderzenia citroen zjechał na prawy pas i uderzył w jadącego w tym samym kierunku opla astrę. W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby. 57-letni kierowca citroena i jego pasażerka, 59-letnia kobieta oraz 37-letni kierowca opla astry. Obrażenia pasażerki citroena są poważne. Natomiast kierujący oplem corsą oddali się z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym.

10 października około godz. 19.30, policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego, który mógł brać udział w tym zdarzeniu. Prokuratora Rejonowa dla miasta Rzeszów wszczęła w tej sprawie śledztwo. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Łoś na ulicach Rzeszowa. Nietypowa interwencja policjantów

RZESZÓW. Zwierzę zostało zauważone dziś rano, przed godz. 5:00 na terenie komendy wojewódzkiej policji w Rzeszowie, przy ul. Dąbrowskiego

Rzeszów

Szeregówki na osiedlu Biała nie grożą zawaleniem. Są wyniki kontroli PINB

RZESZÓW. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Rzeszowa, poinformował o stanie technicznym budynków.

Rzeszów

Policyjny dron nad rzeszowskim rondem ujawnił 20 wykroczeń

RZESZÓW. Po raz kolejny funkcjonariusze z rzeszowskiej drogówki patrolowali rondo w rejonie hipermarketu E. Leclerc. W niespełna trzy godziny, oko policyjnej kamery, zarejestrowało 20 wykroczenia.

Rzeszów

84-letni mężczyzna zginął w pożarze traw

WÓLKA NIEDŻWIEDZKA. Pięć zastępów straży pożarnych gasiło pożar nieużytków w Wólce Niedźwiedzkiej. W pożarze zdarzeniu 84-letni mężczyzna.

Rzeszów

Znana marka otworzyła salon przedłużania włosów w Rzeszowie

RZESZÓW. Hollywood Hair, marka będąca liderem na polskim rynku przedłużania włosów i posiadająca własnej produkcji suplementy, kosmetyki i akcesoria do włosów, ich stylizacji i skóry głowy, otwiera w stolicy Podkarpacia swój trzynasty...

Rzeszów

Zbiórka dla rodzin poszkodowanych w pożarze domków na osiedlu Biała

RZESZÓW. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prowadzi zbiórkę na rzecz mieszkańców domków na osiedlu Biała, którzy w sobotnim pożarze stracili dorobek życia.

Rzeszów

Dachowanie renault clio w Kamieniu. Kierowca uciekał przed policją

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna kierujący samochodem marki renault clio, w trakcie ucieczki przed policjantami, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. 40-latek trafił do szpitala. Z popełnione wykroczenia, uzbierał łącznie 239 punktów karnych.

Rzeszów

Pożar szeregówek na osiedlu Biała w Rzeszowie. Spłonęło siedem domów [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Służby cały czas pracują na miejscu pożaru budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej przy ul. kard. Karola Wojtyły na osiedlu Biała.

Reklama