Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy – od poniedziałku zmiany. Nowe godziny pracy infolinii

Dodano: 25.03.2022 r.

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca 2022 r. filie Rzeszowskiego Domu Kultury, w których można było oddać dary dla uchodźców, przestają pełnić taką funkcję.

Dary będzie można dostarczać do Centrum Pomocy Ukrainie, które powstało dzięki współpracy pomiędzy Urzędem Miasta Rzeszowa, Polskim Czerwonym Krzyżem i Politechniką Rzeszowską. Centrum znajduje się  przy ul. Akademickiej 8. Dary można oddawać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00.

Od wtorku uruchomiany zostanie również doraźny punkt pomocy uchodźcom przy ul. Sobieskiego 4. Będą tu wydawane żywność z przedłużonym terminem ważności, środki higieniczne i odzież.  Punkt będzie czynny we wtorki i piątki w godzinach 9.00 – 15.00.

Zmieniają się także godziny pracy infolinii Urzędu Miasta Rzeszowa. Od poniedziałku do piątku infolinia będzie czynna w godzinach 8.00 – 18.00, natomiast w sobotę od 8.00 do 15.00.

Nr infolinii 17 788 99 00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza ósmy tydzień świetlicy "Przyjdź i odpocznij"

RZESZÓW. Na gości świetlicy czekają m.in. warsztaty z pracownikami NBP oraz pokazy naukowe i zabawy z lalkami teatralnymi w wykonaniu artystów z Teatru Maska dla najmłodszych.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał nowy mural Arkadiusza Andrejkowa. Odsłonięcie w najbliższy czwartek

RZESZÓW. Mural powstał powstał w Rzeszowskim Domu Kultury - filia Pobitno.

Rzeszów

Jeszcze więcej zieleni w Rzeszowie. Kolejne nasadzenia drzew i krzewów

RZESZÓW. Ponad 220 drzew i ponad 1100  krzewów zostanie posadzonych przy rzeszowskich szkołach, przedszkolach, żłobkach, domach kultury.

Rzeszów

Będzie remont kilku rzeszowskich ulic

RZESZÓW. Miasto szykuje wymianę nawierzchni na kilku rzeszowskich ulicach, w tym m.in. na ul. Hetmańskiej, Leszka Czarnego i Budziwojskiej. Przetarg, który wyłoni wykonawcę zadania został już ogłoszony. Na ten cel zarezerwowano 1,5...

Rzeszów

Rzeszów zacieśnia współpracę z biznesem. Powstała Rada Gospodarcza

RZESZÓW. Główne założenia Rady to wspólna promocja Rzeszowa i firm, uczestnictwo w największych międzynarodowych targach, wystawach i sympozjach, wspólne projekty i mecenat nad wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi.

Rzeszów

MPWiK realizuje dużą inwestycję w północno-zachodniej części Rzeszowa

RZESZÓW. Chodzi o nową sieć kanalizacji sanitarnej.

Rzeszów

W weekend kiermasz "Solidarni z Ukrainą" w Millenium Hall

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend przed kawiarnią Love Bar na parterze Millenium Hall w związku z świętami na Ukrainie odbędzie się kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony zostanie na fundację Come Back Alive.

Rzeszów

Dzień Otwarty Game Over Cycles. W programie m.in. jazdy testowe, wystawa starych aut i premiera GOC Wear

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia, w salonach firmy Game Over Cycles (GOC)  przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie odbędzie się Dzień Otwarty.

Reklama