Rzeszów - Wtorek, 17.03.2026
Reklama

Zbiórka dla bezdomnych zwierzaków ze Schroniska Kundelek

Dodano: 08.05.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Trwa akcja „Otwórzmy nasze serca”. Organizatorzy szukają darczyńców dla Schroniska Kundelek. Zbiórka potrwa do 25 maja.

Za organizacje akcji „Otwórzmy nasze serca” odpowiedzialna jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.  

Zbiórka dla bezdomnych zwierzaków z rzeszowskiego Schroniska Kundelek została zorganizowana z okazji Dnia Praw Zwierząt. Akcja potrwa do 25 maja.

Wśród darów dla zwierzaków najbardziej potrzebne są: karma sucha i mokra dla psów i kotów, zabawki, miski, smycze i obroże, środki i obroże przeciwko pchłom i kleszczom.

Dary można składać w agendach WiMBP w Rzeszowie, w godzinach otwarcia placówek:
 
  • Filia nr 3, ul. Krzyżanowskiego 6 (pn: 10-15; wt-pt: 10-18; sb: 10-15)
  • Filia nr 10, ul. Podchorążych 1 (pn: 10-15; wt-pt: 10-18; sb: 10-15)
  • Filia nr 20, ul. Solarza 9a (pn: nieczynne; wt-pt: 10-18; sb: 10-15)
  • Filia nr 6, ul. Podwisłocze 6 (pn. 10-15; wt-pt: 10-18; sb: 10-15) 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Z Rzeszowa do Rzymu samolotem

RZESZÓW/JASIONKA. Od 10 czerwca 2023 roku, z podrzeszowskiego lotniska będzie można polecieć do stolicy Włoch. Połączenie będzie realizował Wizz Air.

Rzeszów

"Drabina do Nieba" - nowy rzeszowski pomnik stanie przy ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 20-metrowy monument ma być gotowy do końca czerwca br.

Rzeszów

Rekrutacja na semestr letni Akademii 50+

RZESZÓW. Akademia 50+ działająca w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prowadzi rekrutację na semestr letni. Chętni mogą zgłaszać się do 27 lutego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną nowe wiaty rowerowe

RZESZÓW. Powstanie ich pięć. Mają być modułowe, tak aby w przyszłości mogły zostać rozbudowane. W każdej z nich znajdzie się miejsce przynajmniej dla 35 rowerów.

Rzeszów

Ostatnia szansa na łyżwy w Parku Sybiraków. Zbliża się koniec sezonu

RZESZÓW. To ostatnie tygodnie, a być może nawet dni funkcjonowania lodowiska na osiedlu Baranówka.

Rzeszów

Bezpłatny Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet w Rzeszowie

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się aż w dziewięciu filiach Rzeszowskiego Domu Kultury.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza drugi etap programu małej retencji

RZESZÓW. 1 marca rozpocznie się kolejny nabór wniosków o dotacje na inwestycje związane z tzw. małą retencją.

Rzeszów

Przebudowa skrzyżowania na os. Krakowska Południe

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która opracuje dokumentację projektową na przebudowę skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza na osiedlu Krakowska Południe.

Reklama