Zderzenie autobusu MKS z audi w Świlczy. 6 osób rannych
Dodano: 19.01.2024 r.
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Przed godz. 10:00 w Świlczy k. Rzeszowa doszło do zderzenia autobusuMKS z osobowym audi. W zdarzeniu rannych zostało 6 osób. Jeden z pasażerów został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.
Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. 42-letni kierowca MKS, podczas skręcania w Woliczce w lewo, w kierunku Trzciany, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemu marki audi. Audi „wbiło się” w autobus.
W wypadku rannych zostało 6 osób: kierowca autobusu oraz dwoje pasażerów w wieku 64-lat i 74-lat, kierowca audi - 19-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego i jego dwóch pasażerów - 22-letni mieszkaniec Strzyżowa oraz 22-letni. Ten ostatni, ze względu na obrażenia, został przetransportowany do szpitala śmigłowcem.
Policjanci pracują na miejscu wypadku nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia. Ruch odbywa się jednym pasem w obu kierunkach. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, utrudnienia mogą potrwać do godz. 16:00.
RZESZÓW. Po tym jak radni nie przyjęli pomysłu na lokalizację nowego gmachu Sądu Okręgowego na ul. Borowej, ratusz znalazł kolejny teren, tym razem na os. Drabinianka.
Organizatorzy targów zapowiedzieli, że podczas wydarzenia „zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego”.
RZESZÓW. 32 najlepszych tenisistów z całego kraju weźmie udział w Finale Pucharu Polskiej Ligi Tenisa, który rozegrany zostanie na kortach Spin w Rzeszowie 28 i 29 marca 2020 r.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz