Rzeszów - Niedziela, 07.09.2025
Reklama

Zderzenie busów na S19 w Sokołowie Małopolskim. W akcji śmigłowiec LPR

Dodano: 14.01.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

SOKOŁÓW MŁP. 3 osoby zostały ranne w wypadku do którego doszło na drodze ekspresowej S19, na wysokości Sokołowa Małopolskiego. Zderzyły się tam czołowo dwa busy. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 16:00. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 25-letni kierowca dostawczego busa, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzania z dostawczym volkswagenem.

Na miejscu zdarzenia interweniował śmigłowiec LPR, który przetransportował do szpitala kierowcę citroena. W wypadku ranne zostały jeszcze dwie osoby: 20-letni pasażer citroena oraz 42-letni kierowca volkswagena, obywatel Ukrainy.

Policjanci przez kilka godzin prowadzili czynności, które zezwolą na ustalenie dokładnych przyczyn tego zdarzenia.



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przebudowa skrzyżowania na os. Krakowska Południe

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która opracuje dokumentację projektową na przebudowę skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza na osiedlu Krakowska Południe.

Rzeszów

Wjechała samochodem do rowu, ranna trafiła do szpitala

RZESZÓW. Samochodem podróżował jeszcze 10-letni pasażer. Chłopiec nie odniósł obrażeń.

Rzeszów

Rozbudowa placu zabaw na osiedlu Baranówka

RZESZÓW. Wśród nowym elementów zabawowych pojawi się m.in. fabryka piasku – jedyna tego typu atrakcja dla dzieci w Rzeszowie.

Rzeszów

Nowości w rzeszowskiej Plazie

​RZESZÓW. Nowoczesny salon optyczny i nowa pracownia florystyczna to nowi najemcy w CH Plaza. Centrum przedłużyło również umowę z drogerią Sephora na kolejne trzy lata.

Rzeszów

Targi Pracy i Targi Edukacyjne w hali Podpromie

RZESZÓW. Ponad 50 pracodawców na Targach Pracy i uczelnie z całej Polski na Targach Edukacyjnych. Oba wydarzenia odbędą się 1-2 marca w Hali Podpromie w Rzeszowie.

Rzeszów

Nad Wisłokiem powstanie nowa ścieżka pieszo-rowerowa

RZESZÓW. Miasto planuje rozbudować sieć ścieżek rowerowych i terenów spacerowych nad rzeszowskim Wisłokiem. Nowy szlak powstanie na lewym brzegu rzeki.

Rzeszów

Nowy gmach Sądu Okręgowego ma powstać przy ul. Dołowej. Zamek na cele kultury

RZESZÓW. W ciągu trzech lat przy ul. Dołowej ma powstać nowy gmach Sądu Okręgowego. Obecna siedziba sądu, czyli Zamek Lubomirskich, zostanie przeznaczona na cele kultury.

Rzeszów

Rewitalizacja parku przy ul. Wieniawskiego na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy odnowie parku na rzeszowskim osiedlu Zalesie dobiegają końca. - Inwestycja jest już praktycznie na finiszu, w marcu odbędzie się odbiór prac – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Reklama