Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Zderzenie dwóch autobusów na ul. Rejtana. 23 osoby poszkodowane

Dodano: 25.03.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Na ul. Rejtana doszło do zdarzenia dwóch autobusów, w tym autobusu komunikacji miejskiej. W wypadku poszkodowane zostały 23 osoby. Wszystkie trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 9:15. Wg wstępnych ustaleń Policji, kierowca autobusu MPK, zjeżdżając na przystanek nie zatrzymał się, kontynuując jazdę uderzył w wiatę przystankową, w kilka znaków drogowych i latarnię, a następnie w tył autokaru, który jechał przed nim. 

W zderzeniu poszkodowane zostały 23 osoby. Wszystkie trafiły do szpitala.

W rejonie wypadku występują poważne utrudnienia. Ul. Rejtana od skrzyżowania z ul. Kustronia w kierunku ul. Lwowskiej jest całkowicie zablokowana. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się jednym pasem.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Europejska Gra Miejska w Rzeszowie. Do wygrania wycieczka do Brukseli

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja.

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc w Jasionce. Ponad 257 tys. pasażerów od początku roku

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka w kwietniu odnotował kolejny rekord. Z usług lotniska skorzystało prawie 72 tysiące pasażerów.

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Ulicami miasta przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.

Rzeszów

Granty na miniogród z ławeczką przed blokiem. Prezydent Rzeszowa zachęca do udziału w programie Fundacji BOŚ

RZESZÓW. Kilka tysięcy złotych na stworzenie zielonej przestrzeni z ławeczką mogą otrzymać grupy sąsiadów z Rzeszowa.

Rzeszów

Czasowe utrudnienia na rzeszowskim łączniku autostrady A4

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią w dniach 6 i 8 maja br. Powodem jest planowane układanie warstwy ścieralnej.

Rzeszów

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka z mieszkańcami w ramach cyklu RzeszówToMy.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaprojektują przestrzeń wspólną Millenium Hall

RZESZÓW.  Zwycięskie projekty mają stanowić materiał pomocniczy dla dalszych rozważań projektowanych.

Reklama