Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Zderzenie dwóch samochodów w Bratkowicach. 3 osoby trafiły do szpitala

Dodano: 22.08.2023 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną niedzielnego wypadku w Bratkowicach. Kierująca bmw zignorowała znak stop i zderzyła się z fiatem. W wyniku zderzenia pojazdów trzy osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę, przed godz. 20:00 w Bratkowicach. Z ustaleń policji wynika, że przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

19-latka kierująca bmw, jadąc drogą powiatową od Lasu Bratkowice, nie zastosowała się do znaku stop i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi fiat, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

W zderzenie ucierpiały trzy osoby, przewieziono je do szpitala. To pasażerowie fiata, dwoje dzieci w wieku 7 i 11 lat oraz 53-letnia kobieta.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Aeropolis powstanie rój dronów do misji antysmogowych

W Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis” powstanie pierwszy na świecie rój dronów do misji antysmogowych. 

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej zamontowano bramki do zdalnego pomiaru temperatury

RZESZÓW. Bramki umieszczono w budynku rektoratu i biblioteki.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Lekkoatletyczne UR szybciej niż planowano?

RZESZÓW. Prace przy budowie Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego UR idą pełną parą.

Rzeszów

Atak na dwóch Ukraińców w Rzeszowie. Policja poszukuje sprawcy

RZESZÓW. Dwaj obywatele Ukrainy zostali zaatakowani przy ul. Rejtana. Z obrażeniami, trafili do szpitala. Rzeszowska Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa wyróżnił 28 budynków w mieście za poprawę estetyki

RZESZÓW. Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc wyróżnił właścicieli i zarządców nieruchomości za poprawę estetyki budynków. 

Rzeszów

Fundacja Felineus walczy o "Zwierzakobus" dla bezdomnych kociaków

RZESZÓW. Podopieczni fundacji Felineus mają szansę zdobyć samochód do przewozu zwierząt. Aby tak się stało, potrzebne jest Wasze wsparcie.

Rzeszów

Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców powiatu rzeszowskiego

Na terenie powiatu rzeszowskiego powstało 7 punków nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

Rzeszów

Nowa odsłona Rzeszowskich Piwnic dopiero w przyszłym roku

RZESZÓW. Kilka miesięcy dłużej będą musieli poczekać mieszkańcy Rzeszowa i turyści, aby zwiedzić Podziemną Trasę Turystyczną w nowej, interaktywnej odsłonie. Pandemia opóźniła zakończenie inwestycji.

Reklama