Zderzenie dwóch samochodów w Bratkowicach. 3 osoby trafiły do szpitala
Dodano: 22.08.2023 r.
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną niedzielnego wypadku w Bratkowicach. Kierująca bmw zignorowała znak stop i zderzyła się z fiatem. W wyniku zderzenia pojazdów trzy osoby trafiły do szpitala.
Do wypadku doszło w niedzielę, przed godz. 20:00 w Bratkowicach. Z ustaleń policji wynika, że przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.
19-latka kierująca bmw, jadąc drogą powiatową od Lasu Bratkowice, nie zastosowała się do znaku stop i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi fiat, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.
W zderzenie ucierpiały trzy osoby, przewieziono je do szpitala. To pasażerowie fiata, dwoje dzieci w wieku 7 i 11 lat oraz 53-letnia kobieta.
Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.
RZESZÓW. Panie będą mogły m.in. skonsultować się z lekarzem dermatologiem i dietetykiem, wykonać badania EKG, mammografię oraz cytologię. Akcja jest częścią kampanii profilaktycznej „Zdrowa rodzina na jesień”.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz