Rzeszów - Niedziela, 25.01.2026
Reklama

Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego z ul. Krzyżanowskiego

Dodano: 07.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji, do której doszło dziś na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego i Paderewskiego. Dwie osoby wymagały pomocy medycznej i trafiły do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 13:00. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 61-letnia mieszkanka Rzeszowa, jadąc toyotą ulicą Krzyżanowskiego w kierunku al. Niepodległości, podczas skrętu w lewo na skrzyżowaniu z ul. Paderewskiego, najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu dacią i doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Dacia siłą odrzutu przemieściła się na pas jezdni ulicy Paderewskiego, zderzając się jeszcze z audi.

W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby, kierująca toyotą oraz 65-letni kierujący dacią.

Jak przekazała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, kierowcy osobówek byli trzeźwi.

Źródło: fot. KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek na al. Sikorskiego. Samochód potrącił kobietę na hulajnodze

RZESZÓW. 39-letnia kobieta doznała obrażeń ciała i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Rzeszów

Bezpłatna opieka dla osób z niepełnosprawnościami w Rzeszowie. Są wolne miejsca w Donum Corde

RZESZÓW. Opiekunowie lub członkowie rodziny osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności, mogą skorzystać z całodobowej opieki wytchnieniowej. Bliskim zajmą się na jakiś czas pracownicy ośrodka Donum Corde w Budach Głogowskich.

Rzeszów

W maju ruszają pokazy specjalne fontanny multimedialnej [HARMONOGRAM]

RZESZÓW.  W tym sezonie zaplanowano 10 pokazów specjalnych. Ponadto będę również pokazy codzienne.

Rzeszów

30 mln zł na Wisłokostradę. Umowa podpisana

RZESZÓW. Dotacja będzie pochodziła z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Kwota ta uzupełni przyznane wcześniej na tę inwestycję 65 mln zł z programu Polski Ład.

Rzeszów

Wróciły loty z Rzeszowa do Monachium

RZESZÓW. Wznowienie połączenia uczczono salutem wodnym i toastem. Loty do stolicy Bawarii odbywają się codziennie.

Rzeszów

Poranna kolizja trzech samochodów w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś rano, na skrzyżowaniu ulicy Cichej i Granicznej w Rzeszowie doszło do kolizji trzech samochodów. 

Rzeszów

Lewy brzeg Wisłoka wyłącznie pod zieleń i rekreację

RZESZÓW. 32 hektary obejmie plan zagospodarowania przestrzennego „Dolina Wisłoka”. Zakłada on przeznaczenie na tereny zielone i rekreacyjne działek nad rzeką pomiędzy mostem Załęskim a rejonem firmy Sanofi.   

Rzeszów

22-latek ukradł volkswagena, 4 godziny później był już w rękach policji

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło na ul. Kopernika w Rzeszowie. Sprawca przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał się karze.

Reklama