Rzeszów - Niedziela, 21.09.2025
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów w Tyczynie. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 16.09.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

TYCZYN. Około godz. 7:00 w Tyczynie doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które trafiły do szpitala. Ich życia nie zagraża niebezpieczeństwo.

Z informacji przekazanych przez rzeszowska policję wynika, że przyczyną porannego wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Jak ustalili na miejscu mundurowi, 34-letni kierowca busa marki renault traffic, wyjeżdżając z ulicy Laurowej w Tyczynie na DW 878, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skodzie, którą kierowała 54-letnia kobieta. W chwili zdarzenia kierująca skodą jechała w kierunku Rzeszowa. Siłą odrzutu skoda uderzyła w opla, którym kierował 28-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

W wypadku ranni zostali kierujący busem i kierująca skodą. Obydwoje trafili do szpitala. Obrażenia jakich doznali, nie zagrażają ich życiu.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

W miejscu zdarzenia występowały częściowe utrudnienia w ruchu.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czarnogóra - nowy kierunek czarterowy z Jasionki

RZESZÓW/JASIONKA. W wakacyjnej oferice podrzeszowskiego lotniska znajdzie się 24 kierunki, do 13 krajów.

Rzeszów

Mobilny spektakl "Iskry Niepodległej" rusza w trasę. W marcu odwiedzi Rzeszów

RZESZÓW. Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych, widzowie mogą poznać historie wybitnych Polek i Polaków.

Rzeszów

Nowy park kieszonkowy powstanie na os. Króla Augusta [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Przy ul. Sportowej na osiedlu Króla Augusta powstanie nowy park kieszonkowy. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Po raz kolejny pobiegną "Wilczym Tropem"

RZESZÓW. Nieco ponad 2 kilometry będą mieli do pokonania uczestnicy biegu pn. „Wilczym Tropem”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na rzeszowskich Bulwarach. Celem zawodów jest upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych.

Rzeszów

Rondo przy ZUS ma nazwę

RZESZÓW. „Rondo im. Ignacego Daszyńskiego” – taką nazwę otrzymało nowe rondo w rejonie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie. 

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci eskortowali samochód z rodzącą kobietą

RZESZÓW. Policjanci rzeszowskiej drogówki pilotowali do szpitala samochód z kobietą w zaawansowanej ciąży. Dzięki pomocy funkcjonariuszy, ciężarna na czas trafiła pod opiekę lekarzy.

Rzeszów

Inwestycja drogowa na os. Pogwizdów Nowy

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która opracuje dokumentację projektową na budowę ul. Chmajówka na osiedlu Pogwizdów Nowy. 

Rzeszów

Kiermasz "Niezła Sztuka" w Plazie

RZESZÓW. Winyle, płyty CD, książki, rękodzieło – to wszystko czekać będzie na odwiedzających kiermasz „Niezła Sztuka”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 marca 2023 r. w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Reklama