Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Zdrowa żywność od lokalnych producentów. W sobotę Bazarek w Parku Papieskim

Dodano: 10.05.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od owoców i warzyw, po chleby, ciasta, regionalne wędliny, sery, miody, przetwory. Na Podkarpackim Bazarku miłośnicy zdrowej żywności z pewnością znajdą coś smakowitego dla siebie.

Na Podkarpackim Bazarku mieszkańcy Rzeszowa mogą kupić świeże produkty od lokalnych producentów w jednym miejscu. Na stoiskach sprzedawcy oferują m.in. owoce i warzywa, chleby, ciasta, regionalne wędliny, sery, miody, przetwory oraz rękodzieło artystyczne.

Najbliższy Podkarpacki Bazarek odbędzie się w najbliższą sobotę,  11 maja 2024 r. w godz. 8:00 – 14:00 na parkingu Parku Papieskiego od strony al. Armii Krajowej. Kolejne terminy to: 29 czerwca, 21 września, 12 października, 9 listopada oraz 7 grudnia.

Odwiedzający bazarek mają możliwość zaparkowania swoich pojazdów na parkingu hipermarketu E. Leclerc.

Podkarpacki Bazarek organizowany jest przez Miasto Rzeszów we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie całkowicie nowy i kryty skatepark? Są takie plany

RZESZÓW. Oficjalnym powodem braku zadaszenia nad obiektem przy ul. Podpromie są wysokie koszty jego montażu.

Rzeszów

Marcin Możdżonek kończy przygodę z Asseco Resovią. Powód: przedłużająca się kontuzja

RZESZÓW. Były kapitan Asseco Resovii Rzeszów, Marcin Możdżonek nie będzie już występował w rzeszowskim klubie.

Rzeszów

Biuro Rady Miasta Rzeszowa przenosi się na ul. Bożniczą

RZESZÓW. Radni zaczną w nim pracę najprawdopodobniej od kwietnia.

Rzeszów

Świąteczna choinka zniknęła z płyty Rynku. Trwa demontaż iluminacji

RZESZÓW. Iluminacje świąteczne powoli znikają z przestrzeni miejskiej.

Rzeszów

Podziemne przejście na Dworcu PKP otwarte. Póki co można nim dojść na dwa nowe perony

RZESZÓW.  Od wczoraj na stacji Rzeszów Główny podróżni korzystają z dwóch nowych peronów.

Rzeszów

Zmiany na jednej z linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Linia nr 22 od 20 lutego dojeżdżać będzie do przystanku Mrowla Otoka pętla. 

Rzeszów

25-latek, kierujący pojazdem, był tak pijany, że na alkomacie zabrakło skali

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 18 w Wólce Niedźwiedzkiej.

Reklama