Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Ze stawu w Niechobrzu wyłowiono ciało mężczyzny. To poszukiwany 35-latek

Dodano: 30.07.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Kilka godzin trwały poszukiwania mężczyzny, który w niedzielę po południu zaginął po kąpieli w stawie w Niechobrzu. 35-latek przebywał nad stawem razem z kolegą, z którym wcześniej pił alkohol. Kolega po kąpieli wrócił do domu.

W niedzielę po południu policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 35-letniego mieszkańca gminy Boguchwała. Mężczyzna około godz. 12, spotkał się ze znajomym, z którym dwie godziny później poszedł popływać w pobliskim stawie.

Po jakimś czasie jego znajomy wrócił do domu. Około godz. 17, ponownie przyszedł nad staw. Na brzegu zauważył ubranie należące do 35-latka. Ponieważ kolegi nigdzie nie było, zawiadomił służby.

Na miejscu strażacy sprawdzili zbiornik wodny, w którym kąpali się mężczyźni. Dno zbiornika sprawdzili płetwonurkowie ze straży pożarnej. W tym czasie rejon przyległy do zbiornika oraz brzegi pobliskiej rzeczki sprawdzili policjanci z wykorzystaniem pasa służbowego.
Reklama
Funkcjonariusze sprawdzili również okolice sklepów i przystanków autobusowych, jednak ich działania okazały się nieskutecznie, mężczyzny nie udało się odnaleźć.

Poszukiwania zostały wznowione wczoraj rano. Strażacy z użyciem sonaru ponownie sprawdzali dno zbiornika wodnego. Ciało mężczyzny zostało odnalezione wczoraj po południu. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ponad 1 mln zł na działania organizacji pozarządowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Podpisano umowy na realizację 60 projektów. 

Rzeszów

W WSPiA powstaje Centrum Wsparcia Obywateli Ukrainy

RZESZÓW. W ramach powstającego Centrum, uchodźcy z ogarniętej wojną Ukrainy będą mogli skorzystać, m.in. z pomocy prawnej, urzędowej czy ze wsparcia humanitarnego oraz personalnego.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie nowa ścieżka rowerowa. Połączy al. Sikorskiego z ul. Ćwiklińskiej

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Robotniczej na osiedlu Zalesie. Trasa połączy al. Sikorskiego z ul. Ćwiklińskiej.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie pomnik upamiętniający Józefa Szajnę

RZESZÓW. Przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie stanie pomnik upamiętniający prof. Józefa Szajnę - wybitnego rzeszowskiego artysty, reżysera, scenografa oraz autora scenariuszy.

Rzeszów

Program wsparcia niepełnosprawnych dzieci. W Rzeszowie rusza nabór wniosków

RZESZÓW. Miasto przystąpiło do realizacji programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa w formie pobytu dziennego” – edycja 2022.

Rzeszów

Wenecja i Burgas - nowe wakacyjne kierunki z lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Do 13 państw polecimy w tym sezonie letnim z podrzeszowskiego lotniska. Nowością będą wakacyjne połączenia LOT do Wenecji i Wizz Air do Burgas.

Rzeszów

Ogródek Jordanowski w centrum Rzeszowa czeka rewitalizacja

RZESZÓW. Będą nowe atrakcje dla dzieci, rośliny, miejsca wypoczynku oraz biblioteczka plenerowa.

Rzeszów

Wiosną ruszy rozbudowa ulicy Warszawskiej

RZESZÓW. Blisko kilometrowy odcinek ul. Warszawskiej zostanie rozbudowany do czterech pasów ruchu. Inwestycja ma rozpocząć się wiosną.

Reklama