Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

Ze zbiornika wodnego w Lipiu wyłowiono ciało mężczyzny

Dodano:

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Ciało 43-letniego mężczyzny wyłowiono wczoraj ze zbiornika wodnego w Lipiu. Nad wyjaśnieniem okoliczności utonięcia mężczyzny pracują policjanci z Głogowa Małopolskiego.

Wczoraj po godz. 19:00 dyżurny komendy miejskiej został powiadomiony, że ze zbiornika wodnego w Lipiu, w gminie Głogów Małopolski zostały wyłowione zwłoki. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali 31-letniego wędkarza. Z jego relacji wynikało, że łowiąc ryby zauważył ciało.

Policjantom udało się ustalić tożsamość denata. To 43-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Decyzją prokuratora ciało 43-latka zostało zabezpieczone do dalszych badań.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowski Dzień Kobiet. Autobus pełen niespodzianek i inne atrakcje

RZESZÓW. Estrada Rzeszowa oraz rzeszowskie instytucje kultury przygotowały z okazji Dnia Kobiet kilka niespodzianek.

Rzeszów

Strefa płatnego parkowania w szpitalu "na górce"

RZESZÓW. Płatne parkowanie zacznie obowiązywać od 1 marca 2023 r. 

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Centrum Edukacji Zdalnej dla młodzieży z Ukrainy

RZESZÓW. To miejsce, w którym ukraińskie dzieci połączą się ze swoimi szkołami.

Rzeszów

Koniec utrudnień na ul. 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie

RZESZÓW. Zakończyły się prace przy odtworzeniu nawierzchni ul. 9 Dywizji Piechoty. Ruch pojazdów odbywa się tam już bez utrudnień.

Rzeszów

Z Rzeszowa do Rzymu samolotem

RZESZÓW/JASIONKA. Od 10 czerwca 2023 roku, z podrzeszowskiego lotniska będzie można polecieć do stolicy Włoch. Połączenie będzie realizował Wizz Air.

Rzeszów

"Drabina do Nieba" - nowy rzeszowski pomnik stanie przy ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 20-metrowy monument ma być gotowy do końca czerwca br.

Rzeszów

Rekrutacja na semestr letni Akademii 50+

RZESZÓW. Akademia 50+ działająca w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prowadzi rekrutację na semestr letni. Chętni mogą zgłaszać się do 27 lutego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną nowe wiaty rowerowe

RZESZÓW. Powstanie ich pięć. Mają być modułowe, tak aby w przyszłości mogły zostać rozbudowane. W każdej z nich znajdzie się miejsce przynajmniej dla 35 rowerów.

Reklama