Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Zginął 24-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Stracił panowanie nad pojazdem

Dodano: 12.06.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW, PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Harcie. Kierujący seatem, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 24-letni kierowca, zginął na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 19.30 w Harcie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem marki seat leon, 24-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Dynowa z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem.

Kierowca zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. Tam uderzył w ogrodzenie posesji i drzewo. W wyniku zdarzenia, 24-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego poniósł śmierć.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora pracowała ekipa wypadkowa. Policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Decyzją prokuratora ciała zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Asseco Resovia kolejny raz zawiodła. Trwa „marsz” w dół tabeli

RZESZÓW. Tym razem rzeszowianie ulegli w trzech szybkich setach Cerrad Enei Czarnym w Radomiu.

Rzeszów

Wczoraj w Rzeszowie policjanci eskortowali rodzącą kobietę

RZESZÓW. Nietypowo zakończyło się zatrzymanie pojazdu do kontroli drogowej wczoraj w Rzeszowie na ul. Krakowskiej.

Rzeszów

Konflikt w „szpitalu na górce” przygasa

RZESZÓW. Związki zapewniają, że wprowadzony zostanie okres symbolicznych „100 dni spokoju”.

Rzeszów

Nauka poprzez pasję - rusza V edycja konkursu web.Master Podkarpacki

Młodzież i dzieci z naszego regionu po raz kolejny będą miały okazję do rywalizacji w konkursie dla młodych programistów – web.Master Podkarpacki.

Rzeszów

Rozpoczynają się zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Zapisy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letni 2020 rozpoczynają się 12 lutego.

Rzeszów

Orkan „Sabina” powieje z prędkością 120 km/h. Ostrzeżenie 3. i 2. stopnia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Orkan, nazwany przez Niemców „Sabina”, powieje na Podkarpaciu z prędkością sięgająca nawet 120 km/h.

Rzeszów

52 studzienki kanalizacji deszczowej do wymiany. Zastąpią je włazy samopoziomujące

RZESZÓW. Ruszył przetarg dotyczący wymiany tradycyjnych studzienek na włazy samopoziomujące. 

Reklama