Rzeszów - Środa, 11.02.2026
Reklama

Zielone szaleństwo w Rzeszowie. W weekend Festiwal Roślin

Dodano: 17.09.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Festiwal Roślin powraca do stolicy Podkarpacia. Dwudniowe święto miłośników roślin odbędzie się w hali Podpromie. W ofercie kilkaset gatunków, w tym wiele nowości.

Już za kilka dni rzeszowska hala Podpromie stanie się miejscem spotkania zielonych entuzjastów. 21 i 22 września odbędzie się tam jesienna edycja Festiwalu Roślin. Jak informują w mediach społecznościowych organizatorzy wydarzenia, nawiązując do niespodziewanych tłumów podczas ostatniej edycji festiwalu, tym razem zadbają o większy komfort kupujących. „Aby zwiększyć wasz komfort, tym razem inaczej zorganizujemy wejście i dowieziemy jeszcze więcej towaru” – czytamy na profilu FB wydarzenia.

W festiwalowej ofercie rośliny na każdą kieszeń. Ceny już do 5 zł. Będzie ich kilkaset rodzajów, a wśród nich również kolekcjonerskie egzemplarze, które trudno kupić gdzie inedziej.

Oprócz roślin na półkach pojawią się również doniczki ozdobne, podłoża, nawozy, akcesoria dla pasjonatów, literatura i wiele innych niespodzianek.

Festiwal Roślin odbędzie się w dniach 21 – 22 września 2024 r. Godziny otwarcia: sobota (21.09) od 8:00 do 20:00, niedziela (22.09) od 10:00 do 18:00. Płatności za zakupione rośliny można dokonywać kartą, gotówkę oraz BLIK’iem.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Duża operacja budowlana na ul. Batorego. "Jest to drugie w historii Rzeszowa tak duże tego typu przedsięwzięcie"

RZESZÓW. 16 betoniarek brało udział w betonowaniu płyty dennej wiaduktu w ciągu ul. Batorego.

Rzeszów

Sto operacji z udziałem robota da Vinci w KSW nr 1 w Rzeszowie

RZESZÓW. W Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie odbyła się właśnie 100. operacja wykonana przy pomocy robota da Vinci, wykorzystywanego przy zabiegach na raka prostaty.

Rzeszów

Nowa struktura Urzędu Miasta Rzeszowa. Ratusz szuka pracowników

RZESZÓW. 1 stycznia 2022 r. nastąpi reorganizacja struktury Urzędu Miasta Rzeszowa. Ogłoszono już konkursy na nowe stanowiska.

Rzeszów

Rzeszowscy drogowcy przygotowani na zimę

RZESZÓW. Kilkadziesiąt pługów i posypywarek jest gotowych, aby zadbać o zimowe utrzymanie dróg i chodników w Rzeszowie. Przygotowano też dwa tysiące ton soli i tysiąc ton piasku.

Rzeszów

Pomnik płk. Cieplińskiego odsłonięty

RZESZÓW. W ub. sobotę, w dniu urodzin płk Łukasza Cieplińskiego, odsłonięto jego popiersie. Pomnik stanął na terenie dowództwa 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej przy ul. Lwowskiej 4.

Rzeszów

Zatrzymani za kradzieże w drogerii

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzieże w jednej z rzeszowskich drogerii. 

Rzeszów

Na os. Pobitno trwa budowa nowoczesnego zbiornika na wodę pitną

RZESZÓW. MPWiK buduje nowoczesny zbiornik wody pitnej przy ulicy Morgowej na osiedlu Pobitno. Inwestycja ma być gotowa w sierpniu 2022 r.

Rzeszów

Na łączniku ulic Kopisto i Wierzbowej układają już asfalt

RZESZÓW. Jeżeli pogoda dopisze, do końca przyszłego tygodnia, drogowcy powinni zakończyć układanie asfaltu na budowanym łączniku ulic Kopisto i Wierzbowej.

Reklama