Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Zimowy Narodowy zawita do Rzeszowa

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższy weekend do Rzeszowa zawita jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek. Odbędą się szkolenia łyżwiarskie ze specjalistami oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zimowy Narodowy, goszczący od 7 lat na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku ponownie nie mógł stanąć w dotychczasowej lokalizacji. Dlatego znana wszystkim zimowa ekipa po raz pierwszy rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą. Wśród 10 miejscowości, które odwiedzi Zimowy Narodowy, znalazł się również Rzeszów.

Ekipa Zimowego Narodowego pojawi się w dniach 26 i 27 lutego na lodowisku w Millenium Hall. Przez dwa dni, wszyscy odwiedzający lodowisko, będą mogli korzystać ze szkoleń łyżwiarskich z wyspecjalizowaną kadrą instruktorską oraz z licznych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Reklama
W godz. 10:15 – 11:00 oraz 11:15 – 12:00 odbędą się zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

Na godz.  12:30 – 13:15, 13:30 – 14:15 zaplanowano trening łyżwiarski dla młodzieży.

O godz. 16:00 odbędzie się Disko Lodowisko z 4FUN.TV, czyli lodowa dyskoteka w rytm największych, aktualnych hitów stacji.

Bilety można zakupić w kasie lodowiska.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Samochód potrącił 35-latka na hulajnodze elektrycznej

RZESZÓW. 35-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący hulajnogą elektryczną, został potrącony na przejeździe dla rowerów, przez seata. Poszkodowany trafił do szpitala.

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na skwerze Millenium Hall znów zaparkują ciężarówki z jedzeniem. 

Rzeszów

Wniosek ZRID na przebudowę ronda Pobitno złożony

​RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku przebudowy ronda Pobitno. Na ręce wojewody trafił wniosek o zezwolenie na realizację tej inwestycji. Służby wojewody mają 90 dni na wydanie decyzji ZRID.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej, w rejonie mostu Narutowicza

RZESZÓW. Do piątku 21 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną.

Rzeszów

Policyjny pościg za kierowcą. Potrącił matkę z dzieckiem i uciekł

RZESZÓW. 28-letni kierowca opla potrącił na przejściu dla pieszych matkę z dzieckiem i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i był objęty zakazem prowadzenia pojazdów.  

Rzeszów

Część ul. Mickiewicza tylko dla pieszych i rowerzystów

RZESZÓW. Na kilkudziesięciometrowym odcinku ul. Mickiewicza wprowadzono zakaz ruchu samochodów.

Rzeszów

Na os. Miłocin powstanie tężnia solankowa. Ruszył przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Będzie to jedyne takie miejsce w Rzeszowie. Inwestycja postanie w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W piątek utrudnienia w ruchu w rejonie mostu Karpackiego

RZESZÓW. Kolejne utrudnienia w związku z budową kładek rowerowych w Rzeszowie. Tym razem wyłączony zostanie pas ruchu w rejonie mostu Karpackiego.

Reklama