Rzeszów - Piątek, 19.09.2025
Reklama

Zimowy Narodowy zawita do Rzeszowa

Dodano: 24.02.2022 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższy weekend do Rzeszowa zawita jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek. Odbędą się szkolenia łyżwiarskie ze specjalistami oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zimowy Narodowy, goszczący od 7 lat na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku ponownie nie mógł stanąć w dotychczasowej lokalizacji. Dlatego znana wszystkim zimowa ekipa po raz pierwszy rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą. Wśród 10 miejscowości, które odwiedzi Zimowy Narodowy, znalazł się również Rzeszów.

Ekipa Zimowego Narodowego pojawi się w dniach 26 i 27 lutego na lodowisku w Millenium Hall. Przez dwa dni, wszyscy odwiedzający lodowisko, będą mogli korzystać ze szkoleń łyżwiarskich z wyspecjalizowaną kadrą instruktorską oraz z licznych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Reklama
W godz. 10:15 – 11:00 oraz 11:15 – 12:00 odbędą się zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

Na godz.  12:30 – 13:15, 13:30 – 14:15 zaplanowano trening łyżwiarski dla młodzieży.

O godz. 16:00 odbędzie się Disko Lodowisko z 4FUN.TV, czyli lodowa dyskoteka w rytm największych, aktualnych hitów stacji.

Bilety można zakupić w kasie lodowiska.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pasażer zaatakował kontrolerów ZTM. Jednego uderzył w żebra, drugiego w twarz

RZESZÓW. Incydent miał miejsce dziś rano w autobusie linii nr 11. 

Rzeszów

13 kierowców ukaranych za prędkość. Rekordzista pędził 200 km/h

RZESZÓW. 126 kierowców skontrolowała podczas minionego weekendu rzeszowska drogówka. 13 z nich zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Środki ochrony osobistej dla rzeszowskich żłobków i przedszkoli

​RZESZÓW. 15 tysięcy maseczek, 10 tysięcy par rękawiczek ochronnych oraz 600 litów płynu do dezynfekcji trafi do rzeszowskich żłobków oraz przedszkoli.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska otwiera się na studentów z niepełnosprawnościami. Powołano specjalne biuro

RZESZÓW. Na Politechnice Rzeszowskiej otwarto Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami. Będzie pomagało tym osobom, które same zgłoszą taką potrzebę.

Rzeszów

Przy al. Rejtana trwa montaż gigantycznego zegara z herbem Rzeszowa

RZESZÓW. 10-metrowy zegar z herbem Rzeszowa powstaje na budynku biurowca Resovia Office.

Rzeszów

Kolizja na ścieżce rowerowej przy al. Powstańców Warszawy. Pijany 62-latek wjechał w 16-latkę

​RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu miał 62-letni kierowca jednośladu, który spowodował kolizję z 16-letnią rowerzystką.

Rzeszów

W tym sezonie nie skorzystamy z rowerów miejskich w Rzeszowie?

RZESZÓW. „W trosce o zdrowie Podróżnych miejska wypożyczalnia rowerów w Rzeszowie na chwilę obecną nie będzie uruchamiana.” 

Rzeszów

Pierwszy "elektryk" Autosan na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. Do końca maja potrwają testy elektrycznego autobusu Autosan SANCITY 12LFE.

Reklama