Rzeszów - Wtorek, 07.04.2026
Reklama

Zlot foodtrucków w Rzeszowie. Żarciowozy zaparkują na skwerze Millenium Hall

Dodano: 13.04.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Dania wege i dania mięsne , fastfoodowe klasyki, słodkości dla małych i dużych oraz zimne piwo – to wszystko czeka na fanów „ulicznego jedzenia” już w ten weekend w Rzeszowie.

W piątek (14.04) do Rzeszowa przyjadą Żarciowozy. Ciężarówki z jedzeniem z różnych stron świata zaparkują na skwerze Millenium Hall i pozostaną tam do niedzieli (16.04). Odwiedzający zlot foodtrucków mogą liczyć m.in. na pyszne belgijskie frytki, tybetańskie pierożki gotowane na parze, chrupiące paluchy Churros czy smakowite owoce w czekoladzie.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami.

Na skwerze Millenium Hall zaparkują:

  • Fritka  - pyszne, idealnie wysmażone frytki belgijskie
  • MOMO - tybetańskie pierożki przygotowywane na parze połączone z tradycyjnym sosem, podawane z marynowanym imbirem i marynowaną rzodkiewką
  • Mexico - pyszna Quesadilla z 3 sosami do wyboru
  • Złote Paluchy Churros - chrupiące na zewnątrz, mięciutkie w środku, nietłuste i rozpływające się w ustach. Podawane zawsze z cukrem pudrem, opcjonalnie z cynamonem oraz sosem do wyboru
  • Owoczek - owoce w czekoladzie
  • Macrolls - tajskie lody
  • Gruzin Foodtruck - tradycyjne, gruzińskie Chaczapuri
  • House of Burger - Idealnie wypieczone mięso z pyszna bułką i dodatkami
  • Stoisko z piwem
Reklama

Foodtrucki będą dostępne w piątek w godz. 15:00 – 21:00, w sobotę w godz. 12:00 – 21:00 oraz w niedziel w godz. 12:00 – 20:00.  

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na lotnisku w Jasionce 57-letnia Syryjka, która przyleciała z Grecji, udawała Bułgarkę. Chciała dotrzeć do Niemiec

RZESZÓW. Zdarzenie miało miejsce 7 sierpnia na terenie terminala portu lotniczego Rzeszów - Jasionka.

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie linii nr 51

RZESZÓW. Zmiany zaczną obowiązywać od 12 sierpnia br.

Rzeszów

Ratusz interweniuje w sprawie cen paliw. Wysłano pismo do operatorów rzeszowskich stacji paliw

RZESZÓW. Miasto chce zmniejszenia cen paliw w mieście. Ratusz uważa, że nie odzwierciedlają one faktycznych cen za baryłkę ropy. 

Rzeszów

Rzeszów coraz bliżej stworzenia systemu kamer „wyłapujących” kierowców przejeżdżających na czerwonym świetle

RZESZÓW. Dostęp do systemu będzie miała Policja, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe.

Rzeszów

Budowa basenów solankowych zawieszona. Miasto ma problem ze znalezieniem terenu

RZESZÓW. Póki co nie będzie w mieście basenów solankowych.

Rzeszów

Na budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego powstaje mURal. Całość zajmie 450 m2

RZESZÓW. Docelowo mURal zajmie całą ścianę budynku A1.

Rzeszów

Loty Marka Kuchcińskiego. Marszałek Władysław Ortyl wydaje oświadczenie

RZESZÓW. Marszałek województwa podkarpackiego odnosi się do lotów rządowym samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim.

Rzeszów

126 interwencji strażaków na Podkarpaciu. W Rzeszowie było spokojnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. W Rzeszowie, jak również w powiecie rzeszowskim obyło się bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Reklama