Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

Zmarł Stanisław Sienko, były zastępca Prezydenta Rzeszowa

Dodano: 17.05.2024 r. / Redakcja

Zdjęcie ze strony Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
Zdjęcie ze strony Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie

RZESZÓW. W wieku 63 lat odszedł Stanisław Sienko, dyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie, wieloletni wiceprezydent Rzeszowa.

Stanisław Sienko przez blisko 14 lat pełnił funkcję zastępcy prezydenta Miasta Rzeszowa, podczas kadencji prezydenckiej Tadeusza Ferenca. Po odejściu z ratusza, były wiceprezydent pracował chwilowo w MPWiK. Od 2021 roku pełnił funkcję dyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.

Na stronie Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie opublikowano kondolencje:

„Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci dyrektora szkoły, mgr Stanisława Sienko, człowieka, który z niespotykanym oddaniem i poświęceniem, działał na rzecz szkoły oraz dbał o jej wszechstronny rozwój.”


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

3-miesięczny areszt dla nożownika z Nowego Miasta

RZESZÓW. Zarzut usiłowania rozboju usłyszał 24-latek, który grożąc nożem żądał pieniędzy od kilku przypadkowych osób na Nowy Mieście. Mężczyzna spędzi 3 miesiące w areszcie. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do...

Rzeszów

Sukces Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Kolegum Nauk Medycznych UR uzyskało certyfikat ośrodka referencyjnego ISPAD dla KNM UR.

Rzeszów

Ciało 57-latka na klatce w bloku przy ul. Krakowskiej

RZESZÓW. W jednym z bloków przy ul. Krakowskiej znaleziono ciało 57-letniego mieszkańca Rzeszowa. Lekarz stwierdził jego zgon. Policjanci zatrzymali 36-letniego syna zmarłego.

Rzeszów

Nowe połącznie z Jasionki. Od listopada polecimy do Holandii

RZESZÓW. Nowy przewoźnik, Wizz Air wchodzi do Jasionki uruchomiając już tej jesieni połączenia z Rzeszowa do Eindhoven. Pierwsze loty już w listopadzie.

Rzeszów

"Żądamy zakończenia plandemii!". W sobotę manifestacja koronsceptyków w Rzeszowie

RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się manifestacja pod hasłem „Obrony Wolności w Polsce.”.

Rzeszów

Nowe Miasto: 24-latek groził nożem przechodniom i żądał pieniędzy

RZESZÓW. Nożownika obezwładnił kurier - który również został przesz niego zaatakowany - i przekazał go Policji.

Rzeszów

WSIiZ zainaugurowała nowy rok akademicki

RZESZÓW. Pond 6000 studentów rozpoczęło naukę na studiach I i II stopnia oraz na studiach dyplomowych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Koronawirus w Katedrze Rzeszowskiej. 6 osób zakażonych

RZESZÓW. U 6 osób z Katedry Rzeszowskiej potwierdzono obecność koronawirusa. Chodzi o 3 księży i 3 siostry zakonne.

Reklama