Rzeszów - Poniedziałek, 08.09.2025
Reklama

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik

Dodano: 22.05.2019 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
Od soboty, 25 maja 2019 r. linia autobusowa nr 4 pojedzie według nowego rozkładu jazdy oraz na zmienionej trasie, uwzględniającej nowe przystanki.

W związku z otwarciem nowego łącznik ul. Lubelskiej z ul. Warszawską, które nastąpi oficjalne w czwartek, 23 maja 2019 r. częściowo zmodyfikowana została trasa autobusu linii nr 4.

„Czwórka” pojedzie jak do tej pory od Krasnego (Auchan) do przystanku Warszawska / Staromiejska, a następnie skręci ww. łącznik, gdzie ustanowiono dodatkowe przystanki, kończąc trasę na ul. Lubelskiej (Zajezdnia MPK).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Pro-Familii otwarto Centrum Chorób Piersi

RZESZÓW. W Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia powstało Centrum Chorób Piersi. Miejsce to oferuje kobietom dostęp do szybkiej i kompleksowej diagnostyki oraz m.in. nowoczesnego leczenia chirurgicznego.  

Rzeszów

Nowe inwestycje w "Dworzysku". Powstanie 400 miejsc pracy

RZESZÓW. Na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” powstanie 400  kolejnych nowych miejsc pracy oraz pojawią się kolejne inwestycje o wartości 20 mln euro.

Rzeszów

Derby Rzeszowa z ograniczoną liczbą kibiców. Będzie transmisja w TVP3

RZESZÓW. Mecz odbędzie się w ścisłym rygorze sanitarnym. Na trybunach zasiądzie 356 kibiców. Telewizja Polska przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu.

Rzeszów

W czerwcu obwoźna zbiórka odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W drugiej połowie czerwca na terenie miasta zorganizowanych zostanie kilka obwoźnych zbiórek odpadów niebezpiecznych.

Rzeszów

Boże Ciało w Rzeszowie. Procesje na terenach przykościelnych, centralne uroczystości w Katedrze

RZESZÓW. W związku z pandemią koronawirusa w centrum Rzeszowa nie odbędzie się przemarsz z okazji Bożego Ciała. Kuria zaleciła organizowanie lokalnych procesji przy kościołach.

Rzeszów

Dodatkowe terminy przyjmowania odpadów przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Odpady do PSZOK przy ul. Ciepłowniczej będą również przyjmowane w środy i piątki.

Rzeszów

Samolotem z Rzeszowa do Gdańska od 20 czerwca

RZESZÓW. Ruszają bezpośrednie połączenia między stolicą Podkarpacia, a Gdańskiem.

Rzeszów

Nowa pracownia mammograficzna w ZOZ nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Pracownia mammograficzna w ZOZ nr 2 została zmodernizowana i wyposażona w nowoczesny mammograf.

Reklama