Rzeszów - Niedziela, 08.02.2026
Reklama

Zmiany w harmonogramie pokazów fontanny multimedialnej. Sobotnie pokazy odwołane

Dodano: 30.06.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z organizacją Festiwalu Twórców Kultury, który odbędzie się w sobotę, 1 lipca na placu w sąsiedztwie al. Lubomirskich w Rzeszowie, sobotnie pokazy fontanny multimedialnej zostały odwołane. Zmiany uległ również harmonogram najbliższych pokazów specjalnych.

W sobotę 1 lipca w Rzeszowie odbędzie się polsko-norweski Festiwal Twórców Kultury. Wydarzenie, które pierwotnie miało się odbyć na parkingu miejskim przy BWA, zostało przeniesione na plac w sąsiedztwie fontanny multimedialnej. W związku z tym sobotnie pokazy fontanny, włącznie z pokazem specjalnym zostały odwołane.

Skorygowany został także harmonogram pokazów specjalnych fontanny. Nowy wygląda następująco:

•  15 lipca - „Cztery pory roku”, „Małe rzeczy w dużej skali” – godz. 21.30
•  12 sierpnia - „Cztery pory roku”, „Małe rzeczy w dużej skali” – godz. 21
Reklama
•  26 sierpnia - „Cztery pory roku”, „Walka Tytanów” – pokaz z udziałem aktorów – godz. 21
•  9 września - „Cztery pory roku”, „Walka Tytanów” – pokaz z udziałem aktorów – godz. 20.30

Ponadto fontanna multimedialna prezentuje pokazy codzienne. O godz. 12:00 pokaz dla dzieci (kompilacja z bajek), o godz. 17:00 pokaz dzienny, a o godz. 21:00 (do 10 września) i 20:00 (od 11 września do 15 października) pokaz wieczorny.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znana marka jubilerska nowym najemcą w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W. Kruk dołącza do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Keen Property Management – zarządca Centrum – przedłużył również umowy najmu z markami Smyk, Vissavi, Esotiq, Yes oraz Verona.

Rzeszów

6 firm zainteresowanych budową PCLA w Rzeszowie

RZESZÓW. - Na pewno spośród nich wybierzemy tę, która stadion wybuduje – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bezpłatne zajęcia będą odbywały się w soboty na Uniwersytecie Rzeszowskim. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. Po wakacyjnej przerwie wracają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszowToMy.

Rzeszów

Modernizacja przystanków autobusowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca roku potrwa kolejny etap modernizacji przystanków autobusowych w Rzeszowie. Prace obejmują wymianę wiat oraz nawierzchni zatoczek.

Rzeszów

Piwo studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego nagrodzone w ogólnopolskim konkursie

RZESZÓW. Piwo URwis studenckiego browaru UwaRzone zostało nagrodzone na „52. Chmielakach Krasnostawskich”. URwis zwyciężył w kategorii piw pszenicznych w stylu amerykańskim.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2024. Trwa głosowanie

RZESZÓW. Od piątku można oddać swój głos na projekty zgłoszone do przyszłorocznej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 8 października. Wyniki mają być ogłoszone 13 października.

Rzeszów

Wypadek na ul. Lwowskiej. 1 osoba ranna

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności porannego wypadku na ul. Lwowskiej. Doszło tam do zderzenia motocyklisty z samochodem dostawczym. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Reklama