Rzeszów - Poniedziałek, 16.03.2026
Reklama

Zmiany w rozkładzie jazdy MPK. Od 1 marca nowa linia autobusowa

Dodano: 26.02.2026 r. / Redakcja

Autobus komunikacji miejskiej / fot. Archiwum RESinet.pl
Autobus komunikacji miejskiej / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w rozkładzie jazdy rzeszowskiej komunikacji miejskiej, jakie zaczną obowiązywać od 1 marca 2026 r. Linia nr 26 zyska dodatkowe kursy, pilotażowo na ulice miasta wyjedzie nowa linia, która połączy osiedle Przybyszówka z osiedlem Bzianka.

Od 1 marca 2026 r. zmianie ulega rozkład jazdy linii 26. Uruchomiona zostanie dodatkowa para kursów na trasie Wyzwolenia / Lubelska – Krakowska granica oraz Krakowska granica – Wyzwolenia / Warszawska.

Kolejna zmiana jaka zacznie obowiązywać od 1 marca to uruchomienie na okres pilotażowy linii numer 62. „Sześćdziesiątka dwójka” będzie kursowała na trasie Krakowska granica – Kalinowa pętla w dni nauki szkolnej do 26 czerwca br.

Przystanki na trasie nowej linii:

• Krakowska granica 15 nż
• Krakowska / Dworzysko 13 nż
• Krakowska / Ustrzycka 11
• Krakowska cmentarz 09 nż
• Dębicka / Krakowska 02 nż
• Dębicka kościół 04 nż
• Dębicka / Ustrzycka 06 nż
• Dębicka dom kultury 08 nż
• Dębicka szkoła 10 nż
• Dębicka / Stadionowa 12 nż
• Dębicka / Złocista 14 nż
• Dębicka / Ciche Wzgórze 16 nż
• Dębicka / Działowa 18 nż
• Dębicka / Leśne Wzgórze 20 nż
• Dębicka / Św. Jakuba 22 nż
• Kalinowa / Dębicka 02 nż
• Kalinowa pętla 04

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sprzedawał podrobioną odzież znanych marek na giełdzie samochodowej

RZESZÓW. 20-latek z Nowego Sącza odpowie za handel podrobionymi ciuchami światowych marek. Mężczyzna sprzedawał towar na giełdzie samochodowej w Rzeszowie.

Rzeszów

#JestemNaBecieNaCałymŚwiecie, czyli dwunasta edycja InternetBeta w wersji online

RZESZÓW. Choć rok 2020 zaskoczył wszystkich i pokrzyżował różne plany, w rozkładzie jazdy tegorocznych konferencji branżowych nie mogło zabraknąć Bety. 

Rzeszów

Kierował samochodem mając 4 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Świadkowie uniemożliwili jazdę 47-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który mając 4 promile alkoholu we krwi prowadził samochód. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Rzeszów

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

Rzeszów

Od 1 października większa strefa płatnego parkowania. Ruszyła sprzedaż abonamentów

RZESZÓW. Od 1 października w Rzeszowie zacznie funkcjonować szersza strefa płatnego parkowania, powiększona o osiedla 1000-lecia oraz Grota-Roweckiego.

Rzeszów

Startuje 3-dniowy festiwal piwa na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W dniach 11 - 13 września 2020 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się wyjątkowy festiwal piw rzemieślniczych.

Rzeszów

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama