Rzeszów - Niedziela, 15.03.2026
Reklama

Zmiany w rozkładzie jazdy MPK. Od 1 marca nowa linia autobusowa

Dodano: 26.02.2026 r. / Redakcja

Autobus komunikacji miejskiej / fot. Archiwum RESinet.pl
Autobus komunikacji miejskiej / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o zmianach w rozkładzie jazdy rzeszowskiej komunikacji miejskiej, jakie zaczną obowiązywać od 1 marca 2026 r. Linia nr 26 zyska dodatkowe kursy, pilotażowo na ulice miasta wyjedzie nowa linia, która połączy osiedle Przybyszówka z osiedlem Bzianka.

Od 1 marca 2026 r. zmianie ulega rozkład jazdy linii 26. Uruchomiona zostanie dodatkowa para kursów na trasie Wyzwolenia / Lubelska – Krakowska granica oraz Krakowska granica – Wyzwolenia / Warszawska.

Kolejna zmiana jaka zacznie obowiązywać od 1 marca to uruchomienie na okres pilotażowy linii numer 62. „Sześćdziesiątka dwójka” będzie kursowała na trasie Krakowska granica – Kalinowa pętla w dni nauki szkolnej do 26 czerwca br.

Przystanki na trasie nowej linii:

• Krakowska granica 15 nż
• Krakowska / Dworzysko 13 nż
• Krakowska / Ustrzycka 11
• Krakowska cmentarz 09 nż
• Dębicka / Krakowska 02 nż
• Dębicka kościół 04 nż
• Dębicka / Ustrzycka 06 nż
• Dębicka dom kultury 08 nż
• Dębicka szkoła 10 nż
• Dębicka / Stadionowa 12 nż
• Dębicka / Złocista 14 nż
• Dębicka / Ciche Wzgórze 16 nż
• Dębicka / Działowa 18 nż
• Dębicka / Leśne Wzgórze 20 nż
• Dębicka / Św. Jakuba 22 nż
• Kalinowa / Dębicka 02 nż
• Kalinowa pętla 04

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

G2A i inne podkarpackie firmy pomogą szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

G2A przekaże szpitalowi w Łańcucie sprzęt do walki z koronawirusem. Inicjatywę wsparły również inne firmy z Podkarpacia.

Rzeszów

Uwaga pasażerowie! Kolejna zmiana rozkładów jazdy

RZESZÓW. Wszystkie kursy autobusów miejskich będą jeździć zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Zmiany wejdą w życie od 23 marca.

Rzeszów

Miasto rozpoczyna remont chodników

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie robót budowlanych, polegających na bieżącym utrzymaniu chodników na terenie miasta.

Rzeszów

Na rzeszowskim zalewie powstaje specjalna barka lęgowa dla ptaków

RZESZÓW. W lutym zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Teraz wykonawca rozpoczął działania mające na celu wsparcie ptactwa.

Rzeszów

Pożar domu w Dylągowej. W zgliszczach znaleziono ciało mężczyzny

60-letni mężczyzna zginął w pożarze domu, do którego doszło wczoraj wieczorem w Dylągowej, w powiecie rzeszowskim. Pożar gasiło 10 zastępów straży pożarnej.

Rzeszów

W nowych podstrefach strefy płatnego parkowania będzie 87 parkometrów

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która dostarczy 87 nowych parkometrów. Znajdą się na os. Grota-Roweckiego oraz 1000-lecia.

Rzeszów

Ulice Rycerską czeka remont

RZESZÓW. Miasto znalazło wykonawcę dla remontu ul. Rycerskiej. Droga powinna zostać wyremontowana w ciągu trzech najbliższych miesięcy.

Rzeszów

Sesja Rady Miasta bez udziału publiczności

RZESZÓW. Najbliższa sesja Rady Miasta odbędzie się na zmienionych zasadach. Media zostały poproszone o śledzenie jej przebiegu w Internecie.

Reklama