Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Zmienia się krajobraz przy ul. Langiewicza. Rośnie 12-piętrowy budynek mieszkalny [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Blisko centrum Rzeszowa powstaje 12-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Gotowa jest już ostatnia kondygnacja, trwa termoizolacja budynku.

W bloku przy ul. Langiewicza 37 znajdzie sią łącznie 230 mieszkań o powierzchniach od 34,04 m² do 99,12 m². W zależności od lokum, na wyposażeniu będą prywatne ogródki, duże balkony lub widokowe tarasy, z których będzie można podziwiać panoramę miasta.

Na parterze powstaną lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie 290 miejsc postojowych. Dostępny będzie także parking dla rowerów. W budynku znajdą się również komórki lokatorskie, schowki oraz wózkownie.

Mieszkańcy budynku, będą mogli odpocząć w ogrodzie oraz strefie wypoczynku, znajdującym się na terenie inwestycji. „Zieleń wokół osiedla zostanie zaaranżowana z dbałością o szczegóły, z zachowaniem naturalnych walorów okolicy” – czytamy na stronie inwestycji.

Budynek mieszkalny przy ul. Langiewicza 37 ma być gotowy w III kwartale 2025 roku.

Więcej zdjęć z realizacji inwestycji znajdziecie w dziale ZDJĘCIA

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozbudowa placu zabaw na osiedlu Baranówka

RZESZÓW. Wśród nowym elementów zabawowych pojawi się m.in. fabryka piasku – jedyna tego typu atrakcja dla dzieci w Rzeszowie.

Rzeszów

Nowości w rzeszowskiej Plazie

​RZESZÓW. Nowoczesny salon optyczny i nowa pracownia florystyczna to nowi najemcy w CH Plaza. Centrum przedłużyło również umowę z drogerią Sephora na kolejne trzy lata.

Rzeszów

Targi Pracy i Targi Edukacyjne w hali Podpromie

RZESZÓW. Ponad 50 pracodawców na Targach Pracy i uczelnie z całej Polski na Targach Edukacyjnych. Oba wydarzenia odbędą się 1-2 marca w Hali Podpromie w Rzeszowie.

Rzeszów

Nad Wisłokiem powstanie nowa ścieżka pieszo-rowerowa

RZESZÓW. Miasto planuje rozbudować sieć ścieżek rowerowych i terenów spacerowych nad rzeszowskim Wisłokiem. Nowy szlak powstanie na lewym brzegu rzeki.

Rzeszów

Nowy gmach Sądu Okręgowego ma powstać przy ul. Dołowej. Zamek na cele kultury

RZESZÓW. W ciągu trzech lat przy ul. Dołowej ma powstać nowy gmach Sądu Okręgowego. Obecna siedziba sądu, czyli Zamek Lubomirskich, zostanie przeznaczona na cele kultury.

Rzeszów

Rewitalizacja parku przy ul. Wieniawskiego na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy odnowie parku na rzeszowskim osiedlu Zalesie dobiegają końca. - Inwestycja jest już praktycznie na finiszu, w marcu odbędzie się odbiór prac – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Ruszają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami rzeszowskich osiedli

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek rozpoczyna cykl spotkań obywatelskich pod hasłem „RzeszówToMY”. Pierwsze odbędzie się z mieszkańcami osiedli: Miłocin, Miłocin Św. Huberta i Pogwizdów Nowy. 

Rzeszów

Trwa rozbudowa skrzyżowania ulic Lwowskiej i Mieszka I w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja o wartości ponad 5,5 mln zł ma być gotowa w sierpniu br. Zobaczcie zdjęcia z budowy.

Reklama