Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Zmienia się krajobraz przy ul. Langiewicza. Rośnie 12-piętrowy budynek mieszkalny [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Blisko centrum Rzeszowa powstaje 12-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Gotowa jest już ostatnia kondygnacja, trwa termoizolacja budynku.

W bloku przy ul. Langiewicza 37 znajdzie sią łącznie 230 mieszkań o powierzchniach od 34,04 m² do 99,12 m². W zależności od lokum, na wyposażeniu będą prywatne ogródki, duże balkony lub widokowe tarasy, z których będzie można podziwiać panoramę miasta.

Na parterze powstaną lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie 290 miejsc postojowych. Dostępny będzie także parking dla rowerów. W budynku znajdą się również komórki lokatorskie, schowki oraz wózkownie.

Mieszkańcy budynku, będą mogli odpocząć w ogrodzie oraz strefie wypoczynku, znajdującym się na terenie inwestycji. „Zieleń wokół osiedla zostanie zaaranżowana z dbałością o szczegóły, z zachowaniem naturalnych walorów okolicy” – czytamy na stronie inwestycji.

Budynek mieszkalny przy ul. Langiewicza 37 ma być gotowy w III kwartale 2025 roku.

Więcej zdjęć z realizacji inwestycji znajdziecie w dziale ZDJĘCIA

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

11 i 12 listopada drobne korekty w rozkładzie autobusów miejskich

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianie rozkładu jazdy dwóch linii oraz dodatkowym kursie.

Rzeszów

Dzień Pluszowego Misia z Fundacją Mam Marzenie. Zebrane maskotki, gry i zabawki trafią do szpitali

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pluszaki będzie można oddawać m.in. w klasztorze o. Dominikanów w Rzeszowie.

Rzeszów

W okolicach Lisiej Góry wyłowiono ciało starszego mężczyzny

RZESZÓW. Zwłoki mężczyzny odkryto około godz. 10.

Rzeszów

Trzy wypadki z udziałem pieszych na ulicach Rzeszowa. Doszło do nich niemal w tym samym czasie

RZESZÓW. Do wszystkich trzech wypadków doszło niemal o jednej porze, pomiędzy 16.10 a 16.40.

Rzeszów

7. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie. Jest szansa na rekord frekwencji [TRASA]

RZESZÓW. Do tegorocznego biegu zgłosiło się prawie 2000 osób. Jeżeli wszystkie dobiegną do mety, padnie rekord frekwencji rzeszowskiego biegu.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej. Kierowcy trafili do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 7.50.

Rzeszów

Sezonowe lodowisko tuż obok ratusza

RZESZÓW. Od 6 grudnia przy rzeszowskim Rynku dostępne będzie nowe, sezonowe lodowisko. Ma funkcjonować do końca lutego.

Rzeszów

Czeka nas modernizacja Stadionu Miejskiego

RZESZÓW. Miasto przygotowało przetarg dotyczący modernizacji Stadionu Miejskiego.

Reklama