Rzeszów - Środa, 12.11.2025
Reklama

Zmienia się krajobraz przy ul. Langiewicza. Rośnie 12-piętrowy budynek mieszkalny [ZDJĘCIA]

Dodano: 16.12.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Blisko centrum Rzeszowa powstaje 12-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Gotowa jest już ostatnia kondygnacja, trwa termoizolacja budynku.

W bloku przy ul. Langiewicza 37 znajdzie sią łącznie 230 mieszkań o powierzchniach od 34,04 m² do 99,12 m². W zależności od lokum, na wyposażeniu będą prywatne ogródki, duże balkony lub widokowe tarasy, z których będzie można podziwiać panoramę miasta.

Na parterze powstaną lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie 290 miejsc postojowych. Dostępny będzie także parking dla rowerów. W budynku znajdą się również komórki lokatorskie, schowki oraz wózkownie.

Mieszkańcy budynku, będą mogli odpocząć w ogrodzie oraz strefie wypoczynku, znajdującym się na terenie inwestycji. „Zieleń wokół osiedla zostanie zaaranżowana z dbałością o szczegóły, z zachowaniem naturalnych walorów okolicy” – czytamy na stronie inwestycji.

Budynek mieszkalny przy ul. Langiewicza 37 ma być gotowy w III kwartale 2025 roku.

Więcej zdjęć z realizacji inwestycji znajdziecie w dziale ZDJĘCIA

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przetarg na obwodnice południową ma szansę ruszyć w przyszłym roku

RZESZÓW. Wczoraj dyrektor Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska podpisał postanowienie uzgadniające warunki realizacji przedsięwzięcia.

Rzeszów

Ekrany akustyczne na ul. Lwowskiej pojawią się w 2021 roku

RZESZÓW. Zgodnie z zapisami w WPF-ie mówimy o montażu ekranów na wysokości osiedla Mieszka I na długości ok. 270 m.

Rzeszów

PKS zawiesza siedem kursów. Powodem brak dofinansowania

RZESZÓW. Kursy zostają zawieszone z dniem 1 grudnia br.

Rzeszów

Kolejne zatrzymania CBA w związku z tzw. aferą podkarpacką. Tym razem chodzi o elektrociepłownie

RZESZÓW. Wcześniej prokuratura przedstawiła, w tym wątku, zarzuty 12 osobom.

Rzeszów

MPWiK nie wyklucza budowy elektrowni wiatrowej i wodnej

RZESZÓW. „Planujemy wdrożenie projektu budowy elektrowni wodnej na odpływie oczyszczonych ścieków do Wisłoka i rozważamy możliwość wybudowania elektrowni wiatrowej".

Rzeszów

Podpisano porozumienie obejmujące m.in. budowę mostu łączącego Rzeszów z Boguchwałą

RZESZÓW. Miasto Rzeszów, gmina Lubenia, Boguchwała oraz starostwo powiatowe podpisało porozumienie w sprawie ok. 100 mln inwestycji. 

Rzeszów

Za nami I Kobiecy Kongres w Jasionce. Hasłem wydarzenia: „Baby są jakieś inne” [FOTO]

RZESZÓW. Ponad 300 kobiet w sobotę przyjechało do Jasionki do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena.

Reklama